КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Fatar помилку після установки



vforum
19-07-11, 15:39
привіт, я видалив вільної 2.4.4

і встановлені, налаштовані 4.x по ридми

я отримую цю помилку, при спробі доступу до форуму або перевести в см:

Warning: require_once ([шлях] / входить / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php) [function.require одноразової]: не зумів розкрити потік: Немає такого файлу або каталогу в [шлях] / входить / class_friendly_url.php (287): EVAL () ' г коду в рядку 4

Фатальна помилка: require_once () [function.require]: Помилка відкриття потрібно '/ home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php' (include_path ='.:/ usr/lib64/php: / USR / Lib / PHP) в / home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/class_friendly_url.php (287): Eval () б код в рядку 4

vBET
19-07-11, 17:40
Будь ласка, переконайтеся, що ви завантажили все необхідне зміст форми vBET пакет для вашого форуму. Схоже, що ви пропустите файл. Будь ласка, переконайтеся, що ви завантажили файл / входить / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php. Якщо ви мені, будь ласка PM Доступ деталі для панелі адміністратора і FTP - Я перевірю, що там відбувається.

vBET
20-07-11, 00:23
Як описано в PM питання пішов - це був ваш FTP-клієнт, який вини змінили імена файлів у нижній регістр. Так що я закінчення цього потоку. У випадку інших питань, будь ласка, створіть один потік на одне питання:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1