PDA

View Full Version: Rezolvate Eroare Fatar după instalarea



vforum
19-07-11, 15:39
Buna, am dezinstalat gratuit 2.4.4

şi instalate, configurate în funcţie de 4.x readme

Primesc aceasta eroare, atunci când încearcă să acceseze sau pe forum pentru traduce în CMS:

Atenţie: require_once ([cale] / include / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php) [function.require-o dată]: failed to open stream: Nu un astfel de fişier sau director în [cale] / include / class_friendly_url.php (287): eval () " Codul de d pe linia 4

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed deschidere necesară "/ home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php" (include_path ='.:/ usr/lib64/php: / usr / lib / php ') in / home2/muscleta/public_html/---muscle---/includes/class_friendly_url.php (287): eval () "cod de d pe linia 4

vBET
19-07-11, 17:40
Vă rugăm să asiguraţi-vă că aţi încărcat toate necesare vBET conţinut forma pachetului de pe forum pentru dumneavoastră. Se pare ca pierdeţi fişierul. Vă rugăm să vă asiguraţi că aţi încărcat fişierul / include / vbenterprisetranslator_class_friendlyURL.php. Dacă veţi face vă rugăm să PM-mi Access detaliu pentru Admin CP şi FTP - voi verifica ceea ce se întâmplă acolo.

vBET
20-07-11, 00:23
După cum aţi descris în PM problema este plecat - a fost vina ta client FTP care au schimbat denumirile de fişiere de mici. Aşa că eu sunt de închidere acest thread. În caz de alte probleme vă rugăm să creaţi un fir de pe o problemă:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1