PDA

View Full Version: photopost pro jautājums



El Caballo
22-09-10, 15:22
Hi, when you replace the words 'additional directory' in the rewrite file. Is it the whole directory? Or just the-->> / Galerija /? Es turpinu saņemt iekšējā servera kļūdas, mēģinot apmeklēt manu photopost pro lapā.

Paldies, awesome produktu:)!

Es edited, kas vBET>> galvenā>> saglabāt katalogs>>> / Galerija /

Jo mans galvenais. Htaccess es pievieno noteikums, ja es mainīts vārdus "papildu mapi 'Galerija

Man vbenterprisetranslator_front_controller.php pārmaiņas "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH" uz manu galeriju mapē. Mainīts ceļš izmantojot faktisko katalogs rīku, lai atrastu manu ceļu. pieskaitīts to pārrakstīt noteikumiem. Hehehehe un vēl saņemt iekšēja servera kļūda lapā. Es esmu sajaukt.

vBET
22-09-10, 16:09
Jā - integrācija photopost var būt sāpes. Mēs zinām, ka, bet mēs to nevaram lai būtu vieglāk. Tas ir tāpēc, ka photopost neatbalsta normālu vBulletin veidā lapām paaudzes (hook global_complete netiek atbalstīta).

Lūdzu, sniedziet mums pilnu saturu jūsu. Htaccess failus no galvenajā direktorijā, kā arī no photpost direktorijā. Mēs pārbaudīsim to.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1