PDA

View Full Version: PhotoPost pro vprašanje



El Caballo
22-09-10, 15:22
Hi, when you replace the words 'additional directory' in the rewrite file. Is it the whole directory? Or just the-->> / Galerija /? Nenehno dobivam notranje napake strežnika pri poskusu, da obiščete mojo PhotoPost pro stran.

Hvala, super izdelek!)

Sem uredil, v vBET>> Glavni>> naprej directory>>> / Galerija /

V mojem glavni. Htaccess sem dodal pravilo, kjer sem spremenil besede "dodatno imenik 'to galerijo

Sem dal vbenterprisetranslator_front_controller.php spremembe "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH 'to moj Galerija mapo. Spremenjeno poti na podlagi dejanske imenik orodje za iskanje moje poti. prištejejo reportaža pravila. Hehehehe in še vedno zaslužiti notranjo stran napaka strežnika. Jaz sem zmeden.

vBET
22-09-10, 16:09
Yes - integracija PhotoPost je lahko bolečina. Vemo, da, ne moremo pa lažje. To pa zato, ker PhotoPost ne podpirajo normalno vBulletin način proizvodnje strani (kavelj global_complete ni podprt).

Prosimo, da nam celotno vsebino vaše. Htaccess datotek iz glavnega imenika in imeniške photpost. Bomo pogledat.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1