PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott PHP Hiba: stream nem nyitotta



Simon Lloyd
28-05-11, 10:14
Szia, én már ellenőrzés a hiba naplóit és még sok ilyen:
[28-May-2011 10:05:24] PHP Warning: file_get_contents (/ home / thecodec / public_html / forumz / vbet.css) [<a href='function.file-get-contents'> function.file-get -tartalom </ a>]: failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár a / home / thecodec / public_html / forumz / vbseo.php on line 1395

Van ötlete, hogy miért? nekem van frissített a legújabb vBET

vBET
29-05-11, 20:58
Csak ellenőrzött forum, és látom a html kimenet:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="images/vbet/flags/vbet.css"/>

Szintén vBET kódot csak 2 helyen vbet.css olyanok, mint ez. Szóval fogalmam sincs, miért vbseo próbálja megtalálni azt a forumz / vbet.css. Lehet, hogy valamit el. Htaccess és van átirányítás a css. Vagy van valami vbseo. Mivel a probléma a vbseo - vbseo.php területén on-line 1395 - kérje vbseo csapata róla. Ön tudja mutatni nekünk. Htaccess fájlt, és ellenőrizni fogjuk azt.

Simon Lloyd
29-05-11, 21:41
Michal, köszönöm a választ, akkor érheti oldalamon / szerver bármikor ellenőrizni, amire szüksége van, mint Kamil az összes vBET a hozzáférési adatait, de gyógyítani a problémát egyszerűen másolja vbet.css tól / vBET / flags / a / forumz / ez lehetséges, akkor van valami köze a frissítés vbseo egy darabig vissza, a régi vbseo akkor azt mondta nekünk, hogy módosítsa az egyes vbseo fájlok bizonyos helyeken, az új vbseo jött volna fájlok különböző helyeken, és elmondta, hogyan változások ott is, talán ez?

Különben is, nyugodtan hozzáférést, amire szüksége van, és nézd meg:)

vBET
02-06-11, 23:03
Kamil szabadságon van most. Kérjük, küldje el nekem a hozzáférési adatait a PM. Kérjük, küldje vBSEO CP hozzáférési adatait is - talán valami baj van egyéni átirányítás, vagy valami ilyesmi.

Én ellenőrzi találok valamit.

vBET
09-06-11, 20:43
Nem kap hozzáférési adatait. Még mindig szükség van a segítségünkre van, vagy ez megoldható?

vBET
15-06-11, 16:22
Nincs válasz - úgy megoldani. Más esetben kérjük, csak írj ide, és megyünk vissza a kérdésre.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1