PDA

View Full Version: vBET 3.5.2 Izdana



vBET
19-10-11, 20:52
Pozdrav:)

Danas smo za vas novo izdanje. Budući da smo zadnji put optimiziran kako pružatelji red radi. Zadnja izdanje označena kao davatelja nedostupna kada je bilo pogreška dogodi. Ali smo pronašli naš da neke greške ne znači da kvota je postignut (timeout, poslužitelj previše zauzet i tako dalje). Dakle, sada smo obilježiti davatelju kao nedostupne tek kad smo dobili poruku govore da su granice postignut. Naravno vBET još uvijek provjerava svakih 10 minuta ne ponuđač je ponovno dostupna.

DODATNI UPDATE KORAK - potrebno samo ako ste ažurirali od verzije niže od 3.5.1
Ako niste promijenili konfiguraciju u vbet_translation_options zatim ponovo učitati sadržaj upload-jednom na vaš poslužitelj.
Oni konfiguracijskih datoteka uključuje zadane usluga red za jezične parove. Ako ste napravili neke promjene tamo možete ponovo učitati, a ne promjene opet ili ručno podesiti usluga red prednost od vas (vidi ovdje za više detalja (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2. html # post8915)).

Novi:

Rabljeni vBET cache memorije za RSS prijevoda (to nije bilo potrebno i prije, jer vBulletin keša za RSS, to je sada, jer su prijevodi plaća)


Nedostaci ispraviti:

Rezanje iznimno velike ključne riječi (vrlo rijetko)
Rezanje 'sigurno UTF-8' znakova u sredini
Posebni znakovi za Microsoft prijevoda razbijanje prijevoda zahtjev


Sljedeći planovi su:
- Učinite isto za vBET4.x (već provodi, bit će objavljena ovaj tjedan)
- Dodati podršku za plaćeni Microsoft API za prevođenje
- Dodati podršku za druge prijevoda API-ja gdje je to moguće

Uživajte vBET! :)

furnivat
20-10-11, 00:55
Nema veze u "(vidi ovdje za više detalja)" dijelu svog posta. U redu je dobio: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post8915

Nisam odmah sigurni gdje uploadati sadržaj "upload-jednom" direktorij na, ali siguran sam da ću ga raditi.

vBET
20-10-11, 02:17
Link dodao - hvala za note :)

Sadržaj iz upload-jednom uploadati na svoj forum direktorij.

iboibo
31-10-11, 09:41
Volio bih znati što verzija VB je molim, hvala, i ja sam na umu da nikada ne staviti ono verzija ste napravili vBET

r.dziadusz
31-10-11, 09:56
U principu, verzije vBET 3.x su za vBulletin 3.xi vBET 4.x za vBulletin 4.x
Mi smo testiranje vBET o najnovijim vBulletin izdanjima tako vBET 3.5.2v će raditi na svom vBulletin 3.x foruma :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1