PDA

مشاهده نسخه کامل : آیا فعال تصدی مرده است؟

Taurus
29-05-12, 13:59
برای هفته ها در حال حاضر سایت شما شده است لیست سیاه، و هنوز هم به عنوان هک. من 2 مجوزها، اما من حدس می زنم به دنبال توسعه، که در آن مرده است. خواهش می کنم، من می خواهم به این باور است که این مورد نیست، اما کسی را مجبور به متقاعد کردن من!

Jncocontrol
30-05-12, 09:21
من فکر می کنم اگر كاسة vbet انجام مى دادم حداقل چیزی به جای آن ادامه داشته باشد.

r.dziadusz
30-05-12, 23:40
سلام
ما با عرض پوزش شما به weit تا زمانی برای جواب دادن. ما در وسط realase که اجازه می دهد تا کاربر را به انجام ترجمه کتابچه راهنمای کاربر. در حال حاضر ما در حال دست زدن به مسائل با 'به عنوان هک و درباره سقوط سرور، ما باید برخی از مسائل به طور موقت با ارائه دهنده سرور ما

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1