КПК

Перегляд повної версії: Чи мертвого VBET?



Taurus
29-05-12, 13:59
Протягом тижнів ваш сайт має до чорного списку і як і раніше повідомили, як зламали. У мене 2 ліцензії, але я думаю, дивлячись на розвиток, що відбувається, що це мертвий. Будь ласка, я хочу, щоб вірити, що це не так, але доведеться переконати мене!

Jncocontrol
30-05-12, 09:21
я думаю, якщо вона була зламана Vbet зробили б принаймні те, що замість того, щоб дозволити його продовження.

r.dziadusz
30-05-12, 23:40
Привіт
Перепрошуємо, потрібно набагато більше так довго для відповіді. Ми знаходимося в середині realase, які дозволяють користувачу робити керівництво перекладу. В даний час ми є обробка питання з 'сторінки, як зламали' і про сервер аварії, ми маємо деякі тимчасові проблеми з нашого сервера провайдера

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations