PDA

View Full Version: Este VBET mort?



Taurus
29-05-12, 13:59
Pentru săptămâni acum site-ul a fost pe lista neagră, şi încă mai este raportat ca hacked. Am 2 licenţe, dar cred ca uita la dezvoltarea merge pe, că este mort. Vă rugăm să, vreau să cred că acest lucru nu este cazul, dar cineva va trebui să mă convingă!

Jncocontrol
30-05-12, 09:21
Cred că dacă acesta a fost hacked Vbet ar fi făcut cel puţin ceva în loc de permiţându-se în continuare.

r.dziadusz
30-05-12, 23:40
Bună
Ne cerem scuze trebuie să weit atât de mult timp pentru un răspuns. Suntem în mijlocul realase care permite utilizatorului de a face manual traducere. În prezent noi sunt de manipulare probleme cu 'pagina ca hacked' şi despre server crash, ne-am unele probleme temporare cu furnizorul nostru de server

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1