PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Podivné kód



moman
08-04-10, 08:04
Našel v souboru vbet_functions_hooks:


if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$vbulletin->templatecache['footer'] .= '
<span style=\'visibility: hidden;\'>aminiwerting</span>';
}

Co je to dobré? Vše, co to udělá, je přidat další řádku níže fórum.

vBET
08-04-10, 16:00
Většina možná je to vedlejší účinek některých našich interních testů (třeba na kreditní link - opravdu těžké teď říct;)), který místo toho, aby programátor byl odstraněn jen skrytá ve stylech.

Prosím jen odstranit - jak jste psal - to nic:)

moman
08-04-10, 19:19
To je přesně to, co jsem udělal: D

BTW, dobrou práci na nejnovější verzi, zdá se, že i ve špičkách se 3Gb vyrovnávací výkon je skvělé! My zatížení serveru nepřekračuje 3,0 minulosti už! (To je s 1200 on-line na 8 jádro Nehalem!)

vBET
08-04-10, 23:58
To je přesně to, co jsem udělal: D

BTW, dobrou práci na nejnovější verzi, zdá se, že i ve špičkách se 3Gb vyrovnávací výkon je skvělé! My zatížení serveru nepřekračuje 3,0 minulosti už! (To je s 1200 on-line na 8 jádro Nehalem!)

Je to opravdu skvělé slyšet, že naši zákazníci jsou spokojeni na náš produkt:) Máme ještě optimalizaci plánů (jako soubor vyrovnávací paměti cache a podporu), ale nejprve musí implementovat některé funkce, požadavky našich uživatelů:)

moman
09-05-10, 00:16
S pozdravem Tento kód je stále přítomna v 3.3.3.

vBET
09-05-10, 00:22
LOL:) Zavřel jsem problém, jako v případě řešení problémů a tak jsme chybět ve výrobě. Jsem otevřením se s ní zacházet odpovídajícím způsobem příště.

Prosím, odstraňte z něj pouze jako minule. Omlouváme se za potíže: o

chick
12-05-10, 20:24
Mohl byste mi prosím, jak odstranit z mého BF verze 3.33?? Také jsem poslal PM:)

<span style='visibility: hidden;'> aminiwerting </ span>

Nevadí jsem zjistil, že

vBET
31-05-10, 20:45
OK - máme řešení pro to. To bude součástí příští verze. Podle kódu poznámky této části je užitečné pro nás pro diagnostické účely (někdy pomáhá v případě problémů zjistit, to je věc, šablony, nebo ne). Takže kód zůstane, ale bude muset změnit styl (pro: display: none;) a nebude mít žádný vliv na rozložení:)

moman
02-06-10, 10:23
Měli byste si kód zcela neviditelné koncovému uživateli SEO a šířku pásma pro úsporu účely. Něco po linii PHP podmíněné kontrola globální proměnné ladění by bylo mnohem více profesionální.

vBET
02-06-10, 11:46
Ano, ale máme často problémy, když se stal k nám do klient-server. Ne všichni chtějí sdílet přístupové údaje - celá věc je řešena 10 krát delší než, a tak dále.

Vezměte prosím na vědomí, že skutečné řešení nebude mít vliv na SEO vůbec - to maličkost, platí jen pro hlavní stránku fóra. A jak je popsáno již několikrát pomohl s klienty, které není standardní rozvržení a některé problémy.

Budeme i nadále přemýšlet o nějaké jiné řešení, které nám pomohou v diagnostice našim uživatelům problémy bez nutnosti žádat o přístupové údaje. Pokud máte nějaké rady budeme rádi za to:)

moman
03-06-10, 07:45
Žádné starosti. Já jsem odstranil kód úplně z mé instalace. Možná, že pomocí HTML komentář by byl ještě lepší pro účely ladění?

tj.

nebo něco v tomto smyslu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1