PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Garip kodu

moman
08-04-10, 08:04
Vbet_functions_hooks dosya buldum:

if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$vbulletin->templatecache['footer'] .= '
<span style=\'visibility: hidden;\'>aminiwerting</span>';
}

Bu ne güzel? Bütün yaptığı forumu altında ekstra bir satır sonu eklemek.

vBET
08-04-10, 16:00
Stilleri gizli yerine coder tarafından silinmiş) - En muhtemelen bu bizim iç testler (şimdi söylemek gerçekten zor belki kredi bağlantısı için) bazı yan etkisi.

Sadece kaldırmak Lütfen yazdığı gibi - hiçbir şey yapmaz:)

moman
08-04-10, 19:19
Bu tam olarak ne yaptım: D: D: D

Bu arada, iyi bir iş en son sürümü 3Gb bir önbellek ile pik zamanlarda bile performansı harika görünüyor! Benim sunucu yükünü artık 3.0 geçmişte gitmez! (8 çekirdekli Nehalem 1200 online!)

vBET
08-04-10, 23:58
Bu tam olarak ne yaptım: D: D: D

Bu arada, iyi bir iş en son sürümü 3Gb bir önbellek ile pik zamanlarda bile performansı harika görünüyor! Benim sunucu yükünü artık 3.0 geçmişte gitmez! (8 çekirdekli Nehalem 1200 online!)

Müşterilerimize ürün için memnun olduğunu duymak gerçekten harika:) Biz hala optimizasyonu planları (dosya önbellek ve önbellek motor desteği gibi) var, ama ilk kullanıcılarının bazı özellikleri isteklerini uygulamak zorunda:)

moman
09-05-10, 00:16
Bilginize bu kod hala 3.3.3 mevcut.

vBET
09-05-10, 00:22
LOL) üretim özledim böylece sorun giderme durumunda olduğu gibi konu kapalı. Ben şimdi uygun bir dahaki sefere işlemek için açıyorum.

Lütfen geçen seferki gibi kaldırmak sadece. O: sıkıntılar için özür dilerim

chick
12-05-10, 20:24
Benim BF sürüm 3.33 Bu nasıl kaldırmak için lütfen bana söyleyebilir misin?? Ben de size bir am gönderdi:)

<span style='visibility: hidden;'> </ span> aminiwerting

Nevermind ben buldum

vBET
31-05-10, 20:45
Tamam - bunun için bir çözüm var. Sonraki sürümünde dahil olacak. Bu bölümde kod notlara göre bizim için yararlı tanısal amaçlı (bulmak için sorunlar durumda bazen yardımcı şablonlar şey ya da yok). Yani kod kalacak, ama tarzı değişmiş olacaktır (: display: none;) ve düzenine kesinlikle hiçbir etkisi olmaz:)

moman
02-06-10, 10:23
SEO ve bant genişliği tasarrufu amacıyla için son kullanıcı kodu tamamen görünmez yapmak gerekir. , Global bir hata ayıklama değişken için bir PHP koşullu kontrol hattı boyunca bir şey çok daha profesyonel olacak.

vBET
02-06-10, 11:46
Evet, ancak istemci sunucu için bize izin olunca sık sık sorun. Herkes erişim bilgilerinizi paylaşmak istediğiniz her şey bu kadar açık 10 kat daha uzun çözüldü ve.

Bu küçük bir şey, sadece forum ana sayfasına uygulanır - bu gerçek bir çözüm SEO etkiler ETMEYECEKTIR dikkat ediniz. Ve zaten standart düzenleri ve bazı sıkıntılar sahip müşterileri ile birkaç kez yardımcı açıklanan.

Biz hala erişim ayrıntılar için sormak gerek kalmadan tanı kullanıcılarımızın konularda bize yardımcı olacak başka bir çözüm düşünmek. Eğer herhangi bir ipucu varsa memnuniyetle dikkate alacaktır:)

moman
03-06-10, 07:45
Endişeye gerek yok. Benim kurulum kodu tamamen kaldırdık. Belki bir html Yorum kullanarak hata ayıklama amaçları için daha iyi olurdu?

yani

veya bu yönde bir şey.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1