PDA

مشاهده نسخه کامل : حل کد عجیب

moman
08-04-10, 08:04
این کار را در فایل های vbet_functions_hooks در :

if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$vbulletin->templatecache['footer'] .= '
<span style=\'visibility: hidden;\'>aminiwerting</span>';
}

این چه خوب است برای؟ همه آن کند این است که شکستن خط اضافی زیر تالار خود را اضافه کنید.

vBET
08-04-10, 16:00
) ، که به جای اینکه حذف رمز گذار تنها در سبک های پنهان شد ؛ -- بیشترین احتمالا این عارضه جانبی برخی از آزمون های داخلی ما (واقعا سخت برای گفتن در حال حاضر شاید برای اعتباری پیوند) است.

لطفا فقط آن را حذف -- همانطور که می نوشت -- آن هیچ کاری نمی کند :)

moman
08-04-10, 19:19
این دقیقا چیزی است من : D

حالا ، خوب کار بر روی آخرین نسخه به نظر می رسد که حتی در زمان اوج با کش 3GB عملکرد فوق العاده است! بار سرور من گذشته 3.0 نمیروند! (که با 1200 آنلاین در 8 هسته خانواده Nehalem است!)

vBET
08-04-10, 23:58
این دقیقا چیزی است من : D

حالا ، خوب کار بر روی آخرین نسخه به نظر می رسد که حتی در زمان اوج با کش 3GB عملکرد فوق العاده است! بار سرور من گذشته 3.0 نمیروند! (که با 1200 آنلاین در 8 هسته خانواده Nehalem است!)

این واقعا بزرگ را به شنیدن این که مشتریان ما محصولات ما راضی است :) ما هنوز هم طرح های بهینه سازی (مانند ذخیره سازی فایل و کش پشتیبانی موتورهای) ، اما در مرحله اول باید برای پیاده سازی برخی از ویژگی های بار مشاهده از کاربران ما :)

moman
09-05-10, 00:16
اطلاعات شما از این کد است که هنوز حاضر در 3.3.3.

vBET
09-05-10, 00:22
LOL ؛) من مسئله در مورد عیب یابی پس از آن ما هنوز در تولید بسته است. من آن را باز در حال حاضر به آن را اداره مناسب دفعه بعد.

لطفا فقط حذف مانند زمان گذشته. با عرض پوزش برای مشکلات : O

chick
12-05-10, 20:24
آیا می توانید لطفا به من بگویید چگونه به حذف این کار را از من BF نسخه 3.33؟؟ من هم برای شما فرستاده است :)

<spanstyle='visibility: hidden؛'> aminiwerting </ SPAN>

Nevermind من آن را

vBET
31-05-10, 20:45
OK -- ما باید راه حل برای آن. آن خواهد شد در نسخه بعدی گنجانده شده است. با توجه به یادداشت های کد این بخش برای ما مفید است برای مقاصد تشخیصی (کمک می کند گاهی اوقات در مورد مسائل برای پیدا کردن آن چیزی که قالب یا نشده باشد). بنابراین کد خواهد ماند ، اما باید تغییر سبک (به : نمایش : هیچ ؛) و کاملا به هیچ تاثیر بر طرح :)

moman
02-06-10, 10:23
شما باید کد را به طور کامل به کاربر نهایی برای جستجوگرها و اهداف صرفه جویی در پهنای باند نامرئی. چیزی در امتداد خط از چک کردن مشروط پی اچ پی برای یک متغیر اشکال زدایی جهانی خواهد بود که بسیار حرفه ای تر است.

vBET
02-06-10, 11:46
بله ، اما ما اغلب مشکلات هنگامی که شد ما را به سرور سرویس گیرنده اجازه. همه نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن دسترسی به جزئیات -- همه چیز حل شده است 10 بار دیگر پس از آن ، و به همین ترتیب.

لطفا توجه داشته باشید که راه حل واقعی SEO شما را در همه تاثیر می گذارد -- این چیز کمی فقط به صفحه اصلی تالار گفتمان به کار روند. و به شرح در حال حاضر چندین بار با مشتریان با طرح بندی نمی استاندارد و برخی از مشکلات کمک کرده است.

ما هنوز هم در مورد برخی از راه حل های دیگری که می تواند ما را در مسائل کاربران ما تشخیصی بدون نیاز به درخواست برای جزئیات بیشتر به دسترسی کمک فکر می کنم. اگر شما هر گونه تذکرات با کمال مسرت آن را در نظر بگیرید :)

moman
03-06-10, 07:45
نگران نباشید. من به طور کامل از نصب من حذف کد. شاید با استفاده از نظر HTML غیر فعال خواهد بود و حتی بهتر برای مقاصد اشکال زدایی؟

به عنوان مثال

یا چیزی به آن اثر است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1