PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Google odmítnout index další adresy URL vytvořené vBET



myandy99
25-08-11, 04:07
vBET 3.4.1
vBSEO 3,6
vBulletin 3.6.8
vBSEO stránek

I s integrovaným vBET Sitemap vBSEO a URL vygenerována za Mapa výrazně zvýšila, protože dalších jazyků. Nicméně Google nechce indexovat většina z nich na webu s následující zprávou poslal mi na mé Webmaster nástroje:


Googlebot našel mimořádně vysoký počet adres URL na vašich stránkách: http://xxxx.com/

Googlebot potýkají s problémy při procházení vašich stránek http://xxxx.com/.

Googlebot narazil extrémně velké množství odkazů na vašich stránkách. To může znamenat problém s vaším stránek URL strukturu. Googlebot může zbytečně procházet velký počet různých adres URL, které odkazují na stejný nebo podobný obsah, nebo procházet části webu, které nejsou určeny k navštívena Googlebot. V důsledku toho může být Googlebot spotřebuje mnohem větší šířku pásma, než je nutné, nebo nemusí být možné zcela index veškerého obsahu na vašich stránkách.

Více informací o tomto problému

Zde je seznam adres URL vzorku s možnými problémy. Však může tento seznam zahrnovat všechny problematické adresy URL na vašich stránkách.

(Poznámka: vzorek uvedené URL jsou adresy URL, cizích jazyků (např. http://xxx.com/forums/no/something-something.html) a oni pracují adresy URL, drcené URL).


Jako výsledek, když se vBET jsem mu mnohem víc než dříve URL (661934), Google pomocí sitemap, Google odmítl většinu z nich a jen indexovány 44.506 z nich.

Podrobná zpráva, která vysvětluje, proč se Google neměl index těchto URL je například následující:


URL nesledoval
Při testování vzorku adres URL z vašich stránek, jsme zjistili, že některé adresy URL přesměrování na jiné místo. Doporučujeme, aby si Sitemap obsahující adresy URL, které odkazují na The Final Destination (cíl přesměrování) namísto přesměrování na jinou URL.

HTTP chyba: 301
URL:
http://xxx.com/forums/sl/blah-blah-blah/314-what-ever-sample.html
Problém zjištěn: 18 srpen 2011

Nemělo by Google index Další mé adresy URL, ne-li vůbec? Četl jsem na toto forum dobré příběhy o vBET zvýšení indexovaných adres URL na webu, a tím přináší na další provoz. To se stalo mně.

Jak opravit můj problém?

kamilkurczak
25-08-11, 08:21
Dobrý den,
můžete vložit zde kompletní zprávu od společnosti Google? s Úplný seznam adres URL špatně? Pokud však nechcete vložit zde - můžete mi hodin. Musím zkontrolovat odkazy Google si všiml:) Díky

myandy99
26-08-11, 06:15
Jen PM'ed vás. Celkem 2 SZ, protože zpráva Google je velmi dlouhá. Díky

kamilkurczak
26-08-11, 09:02
Dobrý den,
Kontroloval jsem vaše odkazy a já jsem si nevšiml žádné špatné URL a dvojité přesměrování. Zde můžete vložit soubor robots.txt obsah?
Za druhé - s použitím Google Chrome nástrojů (ctrl + shift + j v Chrome), jsem si všiml, některé chyby - Můžete si to ověřit usng prohlížeč Google Chrome.
(Chybný požadavek 400, obraz nebyl nalezen = 404) Můžete si to ověřit.

Pokusím se zjistit, proč Google zašleme tuto zprávu.

Za druhé. Všiml jsem si, některé stránky se dvěma lang v url, například: takže není problém s přesměrováním. Jste si jisti, že integrace vBET s vBSEO správně?

myandy99
26-08-11, 17:33
Myslím, že jsem následoval pokyny k integraci s vBET vBSEO. Co myslíte, že bych mohl postrádat? Mohu zkontrolovat.

Fórum / ne / PL / photoplog je pro třetí stranu mod vBulletin a nebyl integrován vBET (nevím, jak na to), takže nejsem překvapen zvláštní URL pro photoplog v vBET. Photoplog instalován ke kořenu webového místa, ne fórum root, takže URL ve skutečnosti mělo být root / co-language / photoplog, ne root / Fórum / cokoliv-jazyk / photoplog. Ale i tak Google si stěžuje na mé pravidelné fórum URL je příliš mnoho a problematické.

To je můj robots.txt, než jsem obdržel zprávu Google:

User-agent: Slurp

User-agent: *
Disallow: / Fórum / cron.php
Disallow: / Fórum / login.php
Disallow: / Fórum / newreply.php
Disallow: / Fórum / newthread.php
Disallow: / Fórum / printthread.php
Disallow: / Fórum / private.php
Disallow: / Fórum / profile.php
Disallow: / Fórum / register.php
Disallow: / Fórum / report.php
Disallow: / Fórum / reputation.php
Disallow: / forum / search.php
Disallow: / Fórum / sendmessage.php
Disallow: / Fórum / payments.php
Disallow: / Fórum / cgi-bin /
Disallow: / forum / includes /
Disallow: / Fórum / living_avatars /
Disallow: / Fórum / customavatars /
Disallow: / Fórum / members.php
Disallow: / Fórum / memberlist.php
Disallow: / spolubydlící
Disallow: / spolubydlící-notused
Disallow: / 3rdparty /
Disallow: / cgi-bin /
Disallow: / classes /
Disallow: / crons /
Disallow: / funkce /
Disallow: / import /
Disallow: / includes /
Disallow: / JScript /
Disallow: / licence /
Disallow: / modules /
Disallow: / moderátor /
Disallow: / psystems /
Disallow: / Smarty /
Disallow: / temp /
Disallow: / ajax /
Disallow: / news.php /
Disallow: / Fórum / members /

Mapa stránek: http://xxxx.com/forums/sitemap_index.xml.gz


To je můj robots.txt, když jsem obdržel Google Zprávy (jsem přidal zakázat do / Fórum / jazyk / Členové)


User-agent: Slurp

User-agent: *
Disallow: / Fórum / cron.php
Disallow: / Fórum / login.php
Disallow: / Fórum / newreply.php
Disallow: / Fórum / newthread.php
Disallow: / Fórum / printthread.php
Disallow: / Fórum / private.php
Disallow: / Fórum / profile.php
Disallow: / Fórum / register.php
Disallow: / Fórum / report.php
Disallow: / Fórum / reputation.php
Disallow: / forum / search.php
Disallow: / Fórum / sendmessage.php
Disallow: / Fórum / payments.php
Disallow: / Fórum / cgi-bin /
Disallow: / forum / includes /
Disallow: / Fórum / living_avatars /
Disallow: / Fórum / customavatars /
Disallow: / Fórum / members.php
Disallow: / Fórum / memberlist.php
Disallow: / spolubydlící
Disallow: / spolubydlící-notused
Disallow: / 3rdparty /
Disallow: / cgi-bin /
Disallow: / classes /
Disallow: / crons /
Disallow: / funkce /
Disallow: / import /
Disallow: / includes /
Disallow: / JScript /
Disallow: / licence /
Disallow: / modules /
Disallow: / moderátor /
Disallow: / psystems /
Disallow: / Smarty /
Disallow: / temp /
Disallow: / ajax /
Disallow: / news.php /
Disallow: / Fórum / members /
Disallow: / Fórum / AF / members /
Disallow: / Fórum / m² / members /
Disallow: / Fórum / AR / members /
Disallow: / Fórum / HY / members /
Disallow: / Fórum / AZ / members /
Disallow: / Fórum / EU / members /
Disallow: / Fórum / BE / members /
Disallow: / Fórum / BG / members /
Disallow: / Fórum / CA / members /
Disallow: / Fórum / zh-CN / members /
Disallow: / Fórum / hod / members /
Disallow: / Fórum / cs / members /
Disallow: / Fórum / da / members /
Disallow: / Fórum / NL / members /
Disallow: / Fórum / cs / members /
Disallow: / Fórum / et / members /
Disallow: / Fórum / TL / members /
Disallow: / Fórum / fi / members /
Disallow: / Fórum / fr / members /
Disallow: / Fórum / GL / members /
Disallow: / Fórum / ka / members /
Disallow: / Fórum / de / members /
Disallow: / Fórum / el / members /
Disallow: / Fórum / ht / members /
Disallow: / Fórum / iw / members /
Disallow: / Fórum / hi / members /
Disallow: / Fórum / HU / members /
Disallow: / Fórum / je / members /
Disallow: / Fórum / id / members /
Disallow: / Fórum / ga / členů /
Disallow: / Fórum / it / members /
Disallow: / Fórum / ja / members /
Disallow: / Fórum / KO / members /
Disallow: / Fórum / NN / members /
Disallow: / Fórum / lt / members /
Disallow: / Fórum / mK / members /
Disallow: / Fórum / MS / členů /
Disallow: / Fórum / mt / members /
Disallow: / Fórum / ne / members /
Disallow: / Fórum / FA / members /
Disallow: / Fórum / PL / members /
Disallow: / Fórum / pt / members /
Disallow: / Fórum / ro / members /
Disallow: / Fórum / ru / members /
Disallow: / Fórum / SR / members /
Disallow: / Fórum / SK / members /
Disallow: / Fórum / SL / members /
Disallow: / Fórum / es / members /
Disallow: / Fórum / sw / members /
Disallow: / Fórum / SV / members /
Disallow: / Fórum / zh-TW / members /
Disallow: / Fórum / th / members /
Disallow: / Fórum / tr / members /
Disallow: / Fórum / Velká Británie / members /
Disallow: / Fórum / UR / members /
Disallow: / Fórum / vi / members /
Disallow: / Fórum / CY / members /
Disallow: / Fórum / yi / members /
Disallow: / Fórum / member.php
Disallow: / Fórum / AF / member.php
Disallow: / Fórum / m² / member.php
Disallow: / Fórum / AR / member.php
Disallow: / Fórum / hy / member.php
Disallow: / Fórum / AZ / member.php
Disallow: / Fórum / EU / member.php
Disallow: / Fórum / BE / member.php
Disallow: / Fórum / BG / member.php
Disallow: / Fórum / CA / member.php
Disallow: / Fórum / zh-CN / member.php
Disallow: / Fórum / hod / member.php
Disallow: / Fórum / cs / member.php
Disallow: / Fórum / da / member.php
Disallow: / Fórum / NL / member.php
Disallow: / Fórum / en / member.php
Disallow: / Fórum / et / member.php
Disallow: / Fórum / TL / member.php
Disallow: / Fórum / fi / member.php
Disallow: / Fórum / fr / member.php
Disallow: / Fórum / GL / member.php
Disallow: / Fórum / ka / member.php
Disallow: / Fórum / de / member.php
Disallow: / Fórum / el / member.php
Disallow: / Fórum / ht / member.php
Disallow: / Fórum / IW / member.php
Disallow: / Fórum / hi / member.php
Disallow: / Fórum / HU / member.php
Disallow: / Fórum / je / member.php
Disallow: / Fórum / id / member.php
Disallow: / Fórum / ga / member.php
Disallow: / Fórum / it / member.php
Disallow: / Fórum / ja / member.php
Disallow: / Fórum / KO / member.php
Disallow: / Fórum / NN / member.php
Disallow: / Fórum / lt / member.php
Disallow: / Fórum / MK / member.php
Disallow: / Fórum / MS / member.php
Disallow: / Fórum / MT / member.php
Disallow: / Fórum / ne / member.php
Disallow: / Fórum / FA / member.php
Disallow: / Fórum / pl / member.php
Disallow: / Fórum / pt / member.php
Disallow: / Fórum / ro / member.php
Disallow: / Fórum / RU / member.php
Disallow: / Fórum / SR / member.php
Disallow: / Fórum / SK / member.php
Disallow: / Fórum / SL / member.php
Disallow: / Fórum / es / member.php
Disallow: / Fórum / sw / member.php
Disallow: / Fórum / SV / member.php
Disallow: / Fórum / zh-TW / member.php
Disallow: / Fórum / th / member.php
Disallow: / Fórum / tr / member.php
Disallow: / Fórum / Velká Británie / member.php
Disallow: / Fórum / UR / member.php
Disallow: / Fórum / vi / member.php
Disallow: / Fórum / CY / member.php
Disallow: / Fórum / yi / member.php
Disallow: / Fórum / hy / member.php
Disallow: / Fórum / AZ / member.php
Disallow: / Fórum / EU / member.php
Disallow: / Fórum / ka / member.php
Disallow: / Fórum / UR / member.php

Mapa stránek: http://xxxx.com/forums/sitemap_index.xml.gz

kamilkurczak
29-08-11, 09:12
si můžete prohlédnout naše roboty soubor zde
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html # post1178

vBET
29-08-11, 20:10
Dobrý den. Právě jsem odeslal info na Kamil, aby předal mi PM. Jak vidím, je problém způsoben dvojím kód jazyka v URL - to je důvod, proč jste přišel na e-mail od Google - máte mnoho URL adresy se stejným obsahem.

Za prvé - tyto spoje by neměly být vytvořeny. Příčinou zde může být nejsou integrovány pluginy.

Další, i když je vytvořen jako URL vBET Předpokládám, zjistit o něm a přesměrovat. Přesměrování není se děje na fórum a to je problém. Nevím, proč to není přesměrování - to je chyba vBET nebo z důvodu, že používáte ji nejsou oficiálně podporovány vBulletin verze. vBET 3.x je vBulletin 3.8, a používáte vBulletin 3.6. Musím zkontrolovat na místě. Prosím PM mi správce CP a FTP přístupové údaje.

myandy99
30-08-11, 04:47
Jen si PM'ed

vBET
31-08-11, 04:33
OK, takže - teď vidím skutečný problém - odkazy pro photoplog by neměl obsahovat / fór vůbec. To byla otázka integrace - jste neprovedli žádné integrační úsilí a spojení bylo relativní ne absolutní, takže vBET předpokládá se, že to je ještě odkaz Fórum.

Nevidíte, jak je to přispělo ke stížnosti Google, ale já to vidím. Každý (většina), včetně odkazů jsou přeloženy do vazby - každou přeloženou stránku součástí nefunkční odkaz na photoplog (jako DOMAIN / Fórum / PL / photoplog / index.php byla zařazena na každé straně Polský překlad). Takže každý si stránky včetně odkazu na duplicitní obsah, protože za ty odkazy máte photoplog stránku, která obsahuje hlavní stránce fóra v obsahu.

Právě jsem přidal do photoplog ignorovány URL vBET tak nebude generovat jako nefunkční odkazy na již photoplog. Bylo by lepší integraci a také překládal, ale to se nevztahuje na bezplatnou podporu. Prosím, otevřete nové vlákno v sekci pro integraci pomoc - ještě to bude obtížné, pokud vůbec možné, protože jste si to v kombinaci s vBSEO pravidel - tak s největší pravděpodobností integračních rad nebude stačit. Výroba integraci Náš personál je placená služba a stojí $ 30 (http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php).

A tak skutečné řešení řeší problém udržet krok photoplog stránky z vBET systému. Nefunkční odkazy nebudou generovány a už již uznal nefunkční odkazy Google bude přesměrován, takže spojení jako:
DOMAIN/forums/pl/photoplog/gallery-view-3.html
bude přesměrován na:
DOMAIN/forums/photoplog/gallery-view-3.html

Takže si ještě potřeba přidat htaccess pravidlo, které přesměruje tyto požadavky na:. DOMAIN/photoplog/gallery-view-3.html
To je již z vBET systému (vBET nyní ignoruje photoplog na fóru) - je to proto, že fórum umožňuje tyto nefunkční odkazy.

To by mělo vyřešit problém - nevidím jinou anomálií. Pokud tak učiníte - dejte nám prosím vědět, kde. Věnujte prosím pozornost pro všechny odkazy jít mimo forum Directory - kontrola se po překladu to jsou správné. Ty by měly být absolutní, jinak vBET bude vidět jako část obsahu fóra a přidat překladu sledování tam. Je možné sledovat překlad na stránky mimo forum Directory a podpora překladu tam, pokud se vytváří pomocí vBulletin motor, ale to vyžaduje integraci - výchozí forum vBET překládá.

Prosím, řekněte to budete potřebovat další pomoc v této oblasti.

PS.
A ještě jedna anomálie, ale nesouvisí s vBET - Google zobrazovat několik odkazů na stránky, ecards, kde poté, co šel tam jsem viděl stejný obsah stránky po přesměrování, ale jiné URL, ujistěte se, že pošle redirect vhodné hlavičku říká, že obsah neexistuje.

vBET
04-09-11, 19:48
Odpověď na vaši otázku v PM, proč jste si varování o stránce, která je dnes naprosto OK.

Možné důvody:
1. To mělo odkaz na duplicitní obsah (ke špatným PhotoPost link, který byl na každé stránce přeložený, než jsme se změnit)
2. Když Google přišel se poprvé mohl mít problémy s překladem Google sám - stejně jako překročení kvóty, nebo dočasně zablokovány odchozí požadavky ze serveru, nebo dočasně blokován Google Translation API sebe (z jiného důvodu, než překlad) - takže pokud ne těch se stalo Google robot, když navštívili ještě není uložen stránky, pak robot viděl jen uspořádání se všemi texty, prázdné (překlad výsledkem byl prázdný řetězec pro každý překlad) - takže všechny stránky se pak stejná.

Nelze říct, to se to stalo, ale to jsou možná důvody, které vidíme právě teď. Dále upozorňujeme, že právě teď, když je naplněna vyrovnávací paměti je méně pravděpodobné, že dojde k překročení kvóty API Google Translation (je nastavena od nějakou dobu - po oznámení, že se Google Překlad API budou uzavřeny).

V tuto chvíli nevidíme žádné problémy se zbytkem svých adres URL. Vidíte-li jakékoliv otázky, dejte nám prosím vědět, budeme okamžitě reagovat, aby vám pomohl. V tuto chvíli to vypadá dobře. Potřebujete další pomoc s tímto problémem? :)

vBET
07-09-11, 19:04
Jak jste psal v PM - v tuto chvíli již není potřebné pomoci zde. V případě, že budete potřebovat další pomoc v této oblasti, prosím, stačí napsat zde:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1