КПК

Перегляд повної версії: Установка прапорів в інше місце



sKippah
04-05-10, 15:30
Доброго дня. Я ставив це питання і на vborg, але не отримав відповіді і тому я хотів би задати його тут, і сподіваюся отримати деяку допомогу;) і не шльопати полум'я Одер;))

Ну, я хотів би задати Прапори на іншу позицію (див. додаток на vborg в модов з vb4.0 - я завжди отримую помилку при завантаженні), але не впевнений, про те, як його реалізувати. Im кинути нуб в кодуванні і потребують підтримки для цього. Було б дуже добре, якщо і міг би допомогти мені з цим. цінувати

vBET
05-05-10, 12:10
Доброго дня. Ми з радістю допоможемо вам. Будь ласка, зверніть увагу, що на інших форумах нашу підтримку, обмежена.

Будь ласка, дайте нам повідомлення про помилку які ви отримуєте, а також вміст шаблону, який ви змінили, або тільки частина, а частина із змінами.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1