КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Додаткові додав груп користувачів



Simon Lloyd
12-05-11, 15:00
Привіт, ми дійсно повинні мати 60 (МІГ) нові групи користувачів?, Це буде абсолютною болю переживає кожен з зміни дозволів на мій моди і хакі.

Чи можемо ми позбутися від них?

kamilkurczak
12-05-11, 15:22
привіт,

Чи можете ви пояснити це краще? групи користувачів? Ви маєте на увазі - групи користувачів vBET мову?.
Що це м'ясо, що користувачі можуть змінити vBET налаштування?

Спасибі

Simon Lloyd
12-05-11, 15:27
Привіт Каміль, дякую за відповідь, при оновленні до 3.4.0 для vb3.8.6 я виявив, що кожна мова тепер має власну групу, до AdminCP> Групи> Група менеджер і більшість з них мають середню користувачів, біда в тому, у мене є деякі модифікацій і хаків додав, що вимагають адміністраторам встановлювати права доступу в групі, так що тепер я повинен йти, щоб кожен з відключити всі дозволи.

Це тільки здається зайвим поставити кожному з користувачів в вторинної групи, то в чому сенс цього?

kamilkurczak
12-05-11, 20:20
привіт,

vBET робить групи користувачів автоматично і користувачі додаються до групи користувачів після того, після установки основного мови (мови користувача в usercp).


"have some modifications and hacks added which require admins to set the permissions per usergroup"
Я не розумію, ви можете пояснити це краще?

Simon Lloyd
12-05-11, 20:34
Я модів або хакі з vb.org і деякі нові користувача режими, наприклад у мене є один так званий пост VB шаблонів і в налаштуваннях груп користувачів для кожної групи користувачів ви встановите, чи можуть вони використати мод і які саме частини мод наявних в їх розпорядженні , всі нові групи користувачів, які додали vbet мають дозволи, встановлені для того, щоб використання цього мода, але вони не повинні бути дозволені, я майже закінчив переживає їх все відключити всі ці дозволи це було справжнім головним болем. Чому вони повинні бути поміщені в групи користувачів в першу чергу?

kamilkurczak
12-05-11, 21:56
Тут у вас є цей варіант описаний:


по-друге - vBET групи користувачів не пов'язані з будь-якого дозволу, може бути, це ваш мод помилку, але я не можу сказати напевно.

Будь ласка, дайте мені ім'я одного з ваших модів і URL, щоб цей мод (повинно бути безкоштовно) і я буду перевіряти його на моєму тестовому форумі (і звичайно ж - написати, як відтворити його крок за кроком)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1