КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Різні таблиці мову тримати збій в базі даних?



Simon Lloyd
29-01-11, 13:12
Привіт, здається, що кожен день у мене є для відновлення одного або декількох мов таблиць, оскільки вони тримають гуркіт, як правило, середніх і коротких столах.

Мої дані такі:
PHP версії 5.2.15
Apache версії 2.0.63
MySQL версії 5.0.91-спільноти
Perl версії 5.8.8
Ядро версії 2.6.18-194.26.1.el5xen
В. Б. 3.8.6 PL1

Я на новий "з коробки" сервера.

Будь-які ідеї про те, як запобігти цьому?

З повагою,
Саймон

kamilkurczak
31-01-11, 11:22
у вас є деякі електронні листи з MySQL помилка або будь-яких повідомлень? Будь ласка, поставте зміст цього повідомлення електронної пошти тут Якщо у Вас є

Simon Lloyd
31-01-11, 11:38
Звичайно, Infact один розбився тепер ось зовсім недавно один:

Дата: Mon, 31 січня 2011 10:32:46 +0000 [10:32:46 GMT]
З: webmaster@mysite.com <webmaster@mysite.com>
Кому: webmaster@mysite.com
Тема: Помилка VBulletin бази даних!


Помилка бази даних в VBulletin 3.8.6:

Неприпустимі SQL:
ВИБІР cache.originaltext як originaltext, cache.translated У перекладі з допомогою vb_vbenterprisetranslator_cache_medium_af, vb_vbenterprisetranslator_cache_medium_af кеш, в якому І cache.serie = help.serie;

MySQL Error: Table '. / Xxxxx_xxForum / vb_vbenterprisetranslator_cache_medium_af' марковано як зіпсовану і повинна бути відремонтовані
Номер помилки: 145
Запит Дата: Понеділок, 31 січня 2011 @ 10:32:45 AM
Помилка Дата: понеділок, 31 Січень 2011 @ 10:32:46 AM
Автор сценарію:
Реєстрація:
IP-адреса: 66.249.72.171
Ім'я користувача: Незареєстрований
Ім'я класу: vB_Database
MySQL версії: і ось старша я тримав, щоб показати вам:
Дата: Fri, 28 січня 2011 20:45:02 +0000 [п'ятниця, 28. Січень 2011 20:45:02 GMT]
З: webmaster@mysite.com <webmaster@mysite.com>
Кому: webmaster@mysite.com
Тема: Помилка VBulletin бази даних!


Помилка бази даних в VBulletin 3.8.6:

Неприпустимі SQL:
ВИБІР cache.originaltext як originaltext, cache.translated в перекладі з vb_vbenterprisetranslator_cache_short_pt допомоги, vb_vbenterprisetranslator_cache_short_pt кеш, в якому help.originaltext = «дому» і cache.serie = help.serie;

MySQL Error: Table '. / Xxxxx_xxForum / vb_vbenterprisetranslator_cache_short_pt' марковано як зіпсовану і повинна бути відремонтовані
Номер помилки: 145
Запит Дата: П'ятниця, 28 Січень 2011 @ 8:45:01 PM
Помилка Дата: П'ятниця, 28 Січень 2011 @ 8:45:02 PM
Автор сценарію:
Реєстрація:
IP-адреса: 200.160.96.160
Ім'я користувача: Незареєстрований
Ім'я класу: vB_Database
MySQL версії:
Як ви бачите, тут не одну конкретну несправність або мови викликає проблему, однак мова Ф. з'являється досить багато.

kamilkurczak
01-02-11, 12:14
crach питання - це проблема MySQL, не vBET питання.
Будь ласка, спробуйте оновити MySQL до нової версії або зниження до більш стабільну версію MySQL (запитати про те, що ваш хост-провайдера).

Ми не можемо нічого з цим поробити, тому що це код MySQL.
Можливо, у вашому випадку, MySQL є більш чутливі до помилкового дії частого використання таблиць. Ви використовуєте кеш для гостя? Якщо ні - будь ласка, увімкніть цю опцію. Це призведе до зменшення числа запитів до бази даних, але не повністю виключити помилки MySQL. (Ймовірно, у вас буде менше таких аварій).

По-друге, намагаються оптимізувати і ремонт всіх таблиць бази даних.

Звичайно, спробуйте оновити або знизити ви MySQL для кращої версією.

Simon Lloyd
01-02-11, 13:19
Ну, по-перше я вважаю, що MySQL IS найбільш Штабелі версії і, та я дійсно використовую гостя кешу, якщо він був, що MySQL є проблемою, чому це тільки таблиці мова, яка аварії? У мене є багато інших таблиць, до яких звертаються по пошті або на сторінці зміни, але вони не крах.

І я оптимізували Усі таблиці пару раз!

kamilkurczak
02-02-11, 12:52
Ми не в змозі визначити, чому тільки таблиці кешу помилка - це питання команди MySQL, тому що, як згадувалося раніше, це помилка MySQL і не має значення, що інший таблиці в порядку. Зі свого боку, у нас немає більше пропозицій - Будь ласка, доповідь групи, відповідальної за цю помилку - в команду MySQL.

Будь-яка спроба порівняти інші таблиці в кеш таблиці не має сенсу - бо це було б просто спекуляції, чому тільки тут MySQL аварії таблиць. MySQL команда несе відповідальність за код MySQL, тому, будь ласка, - запитати про те, що команда MySQL.

Можливо, проблема тут, тому що тільки в цьому кеші таблиці у вас є багато змісту, а в іншої таблиці не (як тільки у вашому форумі, на іншому форумі наших клієнтів немає). Може бути, з кеша даних таблиці даних часто віддаляється і від іншого немає. Може бути, але ми не можемо перевірити це - тільки пропозиції.

Єдине, що ми можемо сказати, що це помилка MySQL. Будь ласка, зверніть увагу, що будь-які зміни в коді vBET не усуне цю проблему.

MySQL двигун відповідає за управління таблицях SQL. Так що вам потрібно, щоб знайти рішення в код MySQL. Будь ласка, запитайте про те, що підтримка MySQ.

Дякуємо.

Youngster
03-02-11, 22:19
Так Каміль має право,
Проблема з MySQL, тому намагайтеся писати MySQL.

На мій погляд, у вас є проблеми з кешем, щось не можна писати в MySQL з кеша.
Спробуйте оновити MYSQL для бази даних MySQL 5.5, може бути, оновлення допоможе.

Simon Lloyd
05-02-11, 09:23
Так Каміль має право,
Проблема з MySQL, тому намагайтеся писати MySQL.

На мій погляд, у вас є проблеми з кешем, щось не можна писати в MySQL з кеша.
Спробуйте оновити MYSQL для бази даних MySQL 5.5, може бути, оновлення буде help.Im радий, що ви в змозі повторити те, що сказав Каміль. Це НЕ проблема з MySql проблема стіл майже завжди мові А.Ф., ви не можете сказати, що це тому що, якщо вхід і вихід для MySQL дуже часто це призведе до краху!, Моє повідомлення стіл величезний, він має 718 000 повідомлень і доступ до нього кожен користувач форуму, безумовно, це використовується набагато частіше, ніж мова таблиці, MySql справляється дуже добре з посади стіл так, що-небудь з меншою вхід буде легко впоралися с.

Жодна інша аварія таблиці, це всього лише мова таблиць.

kamilkurczak
11-02-11, 13:00
Ще раз, будь ласка, зверніться з цього приводу команда MySQL. Це виправлення буде швидше і краще.

Simon Lloyd
20-02-11, 10:40
У мене була приймаючої команди дивляться на databaseMySql не виробляє інша помилка, у них навіть відремонтували, оптимізовані і експортувати цілі бази даних 5 Гб потім повторно імпортувати і до цих пір ТІЛЬКИ аварії мова таблиць.

Simon Lloyd
22-02-11, 20:51
Будь-яке подальше допомогти з цим?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1