СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Како да прескочите <цоде> </ цоде>?



Morgan
17-06-10, 16:19
Здраво, ја сам нова са ВБЕТ, и ја сам програмирање форуму .. и све теме које имају <цоде> </ цоде> на њему и желим да прескочите превођења који ..

Било који идеја?

мој форуму: ууу тачка программерсхере дот Цом

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Не могу да репродукују проблем, можда сам старија верзија форума. Молимо вас да напишете ми шта си тачно верзија вБуллетин, а ја ћу покушати да га репродукује на ББ верзију као и ваш форум.


овај проблем је вероватно изазван уклањање коментара додатак (вБЕТ користи коментаре НТА - не транлатед области - да опише поље без превода).

Покушајте да искључите овај додатак (уклањање коментара).
Покушајте да пронађете сукоб са другим модс. Да бисте то урадили, онемогућите другим модова и оставити само вБЕТ. ако не дође до грешке, пребаците окренути даље Модс да видимо где је конфликт.

Додато:
Имајте на уму да вБЕТ подржава прескакање КОД, ПХП и ХТМЛ ББЦоде превод. Ако то не ради на вашем форуму, онда највероватније сте укључили цеанинг ХТМЛ коментаре (као што је описано раније), шта је забрањено, јер ХТМЛ коментарима вБЕТ обележава делове излаза који бр требало да буду преведени (ми то зовемо Не Преведено Површина - НТА).

Morgan
18-06-10, 15:33
Захваљујући камилкурцзац, али није проблем ..

Желим да прескочите превођење ХТМЛ садржаја унутар <цоде> ознаке

Пример:


Време: <цоде> <? ПХП функција модулације {ецхо $ модулације;}> </ цоде>
Време: ВБЕТ превели на све језике .. Желим да сачувам да се у енглеском језику, без превода

разумеју?

Желим да ВБЕТ прескочити све текст који се налази унутар <цоде> </ цоде> тагова!

vBET
18-06-10, 19:44
Хелло. Извини за конфузију. Поверед би вБуллетин подржава Цоде ББЦоде и пишете о хтмл ознаке - то је извор неспоразума.

Ако користите код ХТМЛ тагове у шаблона, молимо Вас да уређујете те шаблоне и стави цео садржај кода унутар није превео области - тако је рекао између and

Ако користите код ХТМЛ таг у порукама, молимо Вас да уређујете те поруке и промена кода ХТМЛ таг у код ББКод.

Кажете да је решава ваш проблем.

Morgan
19-06-10, 15:07
можете погледати на мом форуму

Програмери Овде (хттп://ввв.программерсхере.цом)

има 220.000 поруке са <цоде>, како бих ја мењати их све? : Д

постоји неки други решење?

види пример овде

программерсхере.цом куестионс-ансверс/219881-цреатинг-имаге-пхп-дисплаи-воркс-савинг-филе-доес-нот.хтмл

vBET
20-06-10, 02:09
У овом тренутку вБЕТ не подржавају, али можемо. Ја сам се креће ваш пост на функцију захтеве.

Тако да сада вБЕТ неће превести оурпутс ПХП, КОД и ХТМЛ ББЦоде. Нисмо имали захтев за не превод кода ХТМЛ тагове раније. Због извођења ћемо учинио конфигурисати. Моћи ћете да укључите опцију која ће штитити садржај кода ХТМЛ тагове против превод. Она ће бити укључени у следеће издање:) Због сложености (што смо само исту ствар за хтмл скрипту и стил) ми неће бити у могућности да раније дати брзо решење - Жао морате да чекате за то. Али, ми планирамо нове вБЕТ 3.к издање ове / следеце недеље и наредне вБЕТ 4.к издање у првој недељи наредног месеца, тако да се надам да могу да дочекам ово кратко време:)

vBET
20-06-10, 15:58
Урадио - биће укључени у следећем издању:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Хвала пуно!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1