СДА

Виев Фулл Версион: Решити МСГ ЦхатБок ЕВО



nectons
05-11-09, 03:49
Купио сам МСГ Цхатбок ево и дивно програма. Али, нажалост, не ради када је превод. Зашто је ово; Да ли је Ајак? Кад сам напунио грчког језика у Цхатбок радовима нормалности поново.

vBET
05-11-09, 04:32
Постоје хиљаде модова за СМФ. Ми ћемо подржати најчешћих и повећање броја подржаних модова у складу са могућностима. Ово је потребно време, а понекад и могућност од 2. стране (други мод).

То може бити АЈАКС, али не мора да (вБЕТ подржава АЈАКС-едитори за вБуллетин, али ово је интегрисан са сваким уредник посебно - то је због СМФ архитектуре).

Молимо вас да напишете у функцији захтева, нови захтев за подршку овом Мод. Такође, молимо Вас приложите има све потребне информације о актуелним понашању и линк на сајт Министарства одбране (ако није дозвољено постављати линкове тек треба да, затим га послати на пм).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1