СДА

Виев Фулл Версион: Решити Неке УРЛ адресе више не



Kolbi
18-03-10, 22:11
Здраво, ја могу одједном УРЛ: ФЦнсцхе критика страна / отворено хттп://ввв.2-вхеел-планет.де/идеен-в% више проблем у овом форуму, али већ: Чланови мап (хттп:// / ввв.2-вхеел-планет.де/идеен-в ФЦнсцхе-критик-сеите/2570-митглиедеркарте.хтмл%) Да ли је ово буба вБЕТ? Поздрав

vBET
19-03-10, 01:13
Ово је конфигурација проблем са вБуллетин. вБЕТ не додирује на све форуме линкове.

Највероватније сте претходно је поставио да се уклоне није енглески ликови из УРЛ-а, и морали сте да га промените, јер преведених УРЛ адреса. Која је променила свој стари немачки УРЛ-ове и из неког разлога вБуллетин не прихвата оне сада са специјалне карактере.

Овде је решење:
Поставите "Дефинисање вашег Замена карактер" у вБуллетин ЦП-> Генерал сеттингс -> Цхарацтер замене. Сет има мапирања за све немачке специјалне карактере. Сигуран сам да ако за претрагу у вБуллетин форум за то ћете пронаћи већ припремљене мапирање:)

Kolbi
19-03-10, 17:17
Која је променила свој стари немачки УРЛ-ове и из неког разлога вБуллетин не прихвата оне сада са специјалне карактере.

Више или мање. Једна од тема у овом форуму је толико доступна, иако тада има преглас.

vBET
20-03-10, 04:48
Да - то је оно што сам писао о томе. Молим те "" Дефинисање вашег Замене карактер "и да ће бити у реду:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1