СДА

Виев Фулл Версион: Решити Недостаје језик параметар на линкове у РСС



krisp
07-02-10, 19:57
ТИци (хттп://ввв.тхегаме-онлине.дк/форум/ектернал.пхп?типе=РСС2&лангуаге=нл)

Изнад је РСС на холандском језику. Као што можете видети линкове за теме унутар РСС-феед недостају језик параматер: и језик = НЛ

Такође, храна је сломљена / грешка у ИЕ.

vBET
07-02-10, 23:10
Да могу да га видим - то је потпуно сломљен. Ми ћемо то проверити у понедељак. Ми ћемо Вас контактирати у случају имаћемо проблема са њим репродукује.

vBET
08-02-10, 12:24
Ми нисмо у стању да репродукују овај проблем на нашим серверима. Молим вас АМ нас приступ детаље вашег форума (Модератор ЦП + ФТП).

vBET
19-02-10, 22:11
Питање наћи - а ја само подсетим да смо је решен једном већ ... То је зато што нисте подесите опис форума. Подесите га и све је у реду:)

Нисам направио промене у вБЕТ последње време, јер у реалном опису форума је увек скуп. У тест једном није било.

Дакле, овог пута такође ћемо не праве промене у коду, али ја ћу додати подсетник инсталације упутство за проверу да ли опис форума је подешен.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1