PDA

View Full Version: Rešeno poškodovana mize cache



steve
05-07-10, 20:12
Imam nekaj poškodovana cache tabel, moram padec vse cache mize, preden zopet to? ali lahko preprosto spustite korupcije tabel in pričakovati, da se ponovno ustanovi na ponovno namestiti?

hvala

kamilkurczak
05-07-10, 20:59
Prvič, uporaba tega orodja:
Admin CP -> Maintenance -> popravila / Optimizirajte Mize
s tega orodja lahko shranite predpomnilnika.

Če to ne bo delovalo:
1. padec iz vaše baze podatkov vseh poškodovana cache tabel.
2. brisanje in uvoz ponovno product.xml datoteke iz vBET do-ne-upload mapo

vBET vsakič, ko poskuša dodati tabele. Preveril sem in deluje. Izbrisane mize so bili dodani in obstoječih tabel so enake kot prej.

:)

steve
05-07-10, 22:46
Prvič, uporaba tega orodja:
Admin CP -> Maintenance -> popravila / Optimizirajte Mize
s tega orodja lahko shranite predpomnilnika.

Če to ne bo delovalo:
1. padec iz vaše baze podatkov vseh poškodovana cache tabel.
2. brisanje in uvoz ponovno product.xml datoteke iz vBET do-ne-upload mapo

vBET vsakič, ko poskuša dodati tabele. Preveril sem in deluje. Izbrisane mize so bili dodani in obstoječih tabel so enake kot prej.

:)


Zahvaljujoč Ill da ga poskusite.

mario06
07-07-10, 09:22
Lahko greš v myadmin in poskušajo popraviti, če mi ne deluje prazne mize cache potem ročno optimizacijo, Michael je dejal, da bi mu dal avtomatsko splakovanje vBET mizo v svoji naslednji različici v admincp:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1