PDA

Zobraziť plnú verziu: Už sa stalo Hosť vyrovnávacej pamäte pre všetky jazyky



meto
19-08-10, 02:07
Je to chyba alebo vlastnosť - som vypol cache pre 90% jazykov, ale ommits hosť cache. V mojej mysli, že by mali byť oddelené nastavenia pre DB cache a hosťujúci cache.

kamilkurczak
19-08-10, 11:14
K dispozícii sú oddelené voľby. Ak nebudete do medzipamäte jazyk pre hosťa, mali by ste vypnúť tento príznak. Budem pohybovať na toto vlákno Požiadavky na vlastnosti

vBET
21-08-10, 16:36
Je to chyba alebo vlastnosť - som vypol cache pre 90% jazykov, ale ommits hosť cache. V mojej mysli, že by mali byť oddelené nastavenia pre DB cache a hosťujúci cache.

Prosím, vziať nejaké korekcie tu. Zakázaním príznak, ktorý vypne podporu prekladov pre daný jazyk. Táto možnosť nie je zakáže hosť cache pre jazyk, ale celá jazyková podpora.

A máte pravdu - hosť cache nejdú vypnúť podporu pre konkrétny jazyk. Tieto možnosti sú určené iba pre databázu vyrovnávaciu pamäť v tejto chvíli.

Váš návrh na vytvorenie samostatnej nastavenia pre dostupnosť hostí cache pre určité jazyky, je prijatá:)

meto
07-09-10, 21:34
Môžete mi prosím uvoľnenie novej verzie s týmito funkciami? My vbet_guestcache rastie na niekoľkých fórach viac ako 2 GB (aj pri čistení). Rád by som do cache 2-3 jazykov, ktoré by trvať asi 90% tohto počtu.

Pre všetkých užívateľov so záujmom: Druhá ma na to prosím!

brubros
15-09-10, 21:10
Súhlasím s tým. Musel som upgradovať svoje virtuálny server z dôvodu problémov veľkosti súboru a nebolo to drahé. Takže chcem, aby môj hlas obsadenie tejto funkcie.

Rád by som tiež udržať moje pred hlasovaním za to, že plne podporujú vBET preklad odchádzajúcich nového užívateľa pozdrav a podobné správy ;-)

vBET
16-09-10, 15:45
Ahoj:) Možnosti podporované jazyky ako hosť Cache sa definitevly zahrnuté v ďalšej verzii.

Nový užívateľ pozdrav - záleží na možnostiach zapojenia tam. A tak sa niektoré háčikmi, ktoré umožnia, alebo nie.

kamilkurczak
12-01-11, 16:02
Dobrý deň,

Hotovo - budú zahrnuté do ďalšej UVOĽŇOVANIE:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1