PDA

Zobraziť plnú verziu: vBET 4.1.0 Vydané - BETA



vBET
03-03-10, 04:43
Ďalším veľkým krokom v viacjazyčné podpory Spoločenstva - vBET4.1.0:)

Najlepšia vec - podporuje vBulletin Publikovanie Suite. Čo môžete teraz podporu viacerých jazykov v CMS a blogy:) pozri nižšie:
- Viacjazyčná podpora pre blogy (blogy záznamy a poznámky)
- Viacjazyčná podpora pre komentáre CMS
- Prekladá adresy URL Blogy
- Prekladá adresy URL pre CMS článkov a CMS časti

Užite si: D

PS.
Prosím, majte na pamäti, že vBET 4.x nepodporuje ešte vBSEO, ale bude to čoskoro. To je to, čo budeme v budúcom vydaní. Tak skoro budete môcť používať vBET 4.x s vBSEO - prosím, nesnažte sa to teraz;)

Kolbi
03-03-10, 06:58
Pekný update:) Aj keď som ešte počkať na podporu vBSEO:)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
všetky aktuálne informácie o práci s vbet vBSEO, od chvíle, keď som vypol, pretože vbet vBSEO, môj prevádzka je takmer polovica: (

vBET
13-03-10, 00:57
V tejto chvíli máme vBET pracovať s vBSEO a preklady odkazy: vlákna, blogy, články CMS, CMS sekcie, CMS kategórií.

Dnes budeme testovať s archívne stránky a blog RSS RSS. Ak sa všetko bude v poriadku, sme pripravení uvoľniť. A tak došlo k zmene, že to bude tento týždeň:) Nie je to sľub ... OK, budeme sa snažiť;)

Viem, že má takmer polovica prevádzky nie je dobrá vec, ale na druhú stranu sa môžete cítiť ako teraz, ako bol dobrý nápad kúpiť vBET;) OK - len vtip. Iným spôsobom ... : D

Urobíme, čo bude v našich silách:)

vBET
13-03-10, 04:30
OK - Archív a RSS sú v poriadku s vBSEO:) Teraz kód čistenie, kontrola sa niečo zostane úloha pre túto verziu a sme pripravení:)

Môžem povedať, že existuje 95% šanca, že nová verzia vBET (podpora vBSEO) bude tento týždeň:)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
Dúfam, že čoskoro vidieť: (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1