КПК

Прагляд поўнай версіі: vBET 4.1.0 Выпушчаны - BETA



vBET
03-03-10, 04:43
Яшчэ адзін выдатны крок у шматмоўны падтрымкай супольнасці - vBET4.1.0:)

Лепш за ўсё - ён падтрымлівае VBulletin Выданне люкс. Супрацоўніцтва цяпер Вы можаце мець шматмоўную падтрымку ў CMS і блогі:) Падрабязнасці ніжэй:
- Шматмоўны падтрымка для блогаў (блогаў запісы і каментары)
- Шматмоўны падтрымка для каментароў CMS
- Перакладае Дзённікі URL-адрасоў
- Перакладае адрасы для CMS артыкулаў і частак CMS

Enjoy: D

PS.
Калі ласка, майце на ўвагу, што vBET 4.x не падтрымлівае яшчэ vBSEO, але гэта будзе ў бліжэйшы час. Гэта тое, што мы збіраемся ў наступным выпуску. Так што хутка вы зможаце выкарыстоўваць vBET 4.x з vBSEO - калі ласка, не спрабуйце яго зараз;)

Kolbi
03-03-10, 06:58
Ніца абнаўленне:) Хоць я ўсё яшчэ даводзіцца чакаць падтрымкі vBSEO:)

bhanuprasad1981
12-03-10, 20:20
Аб якіх-небудзь абнаўленняў vbet працы з vbseo, з таго дня я інвалід vbet з-за vbseo, мой трафік амаль удвая: (

vBET
13-03-10, 00:57
На дадзены момант у нас ёсць vBET працы з vBSEO і перакладзе спасылкі для: тэмы, блогі, CMS артыкулаў, раздзелаў CMS, CMS катэгорый.

Сёння мы будзем эксперыментаваць з старонках архіва, RSS і блог RSS. Калі ўсё будзе нармальна, мы гатовыя да выпуску. Так што ёсць змены, што яна будзе на гэтым тыдні:) Гэта не абяцанне ... ОК, мы зробім усё магчымае,;)

Я ведаю, што, амаль палова трафіку не добрая рэч, але з іншага боку вы можаце адчуваць сябе прама зараз, наколькі добрая была ідэя купіць vBET;) ОК - проста жартуе. Іншы спосаб ... : D

Мы зробім усё магчымае:)

vBET
13-03-10, 04:30
OK - архіў і RSS працуюць добра з vBSEO:) Зараз код ачысткі, праверкі што-то робіць левая TODO для гэтага рэлізу, і мы гатовыя:)

Я магу сказаць, што існуе 95% верагоднасць, што новая версія vBET (з падтрымкай vBSEO) будзе на гэтым тыдні:)

bhanuprasad1981
13-03-10, 07:07
Я спадзяюся ўбачыць, што хутка: (

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations