PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Od najnovšiu inováciu vbet servera správy nadmerného využívania zdrojov vbet



Simon Lloyd
21-02-12, 14:35
Ahoj od upgrade na najnovšiu vbet včera server teraz hlási nadmerného využívania zdrojov v vbet
Čas: Tue Feb 21 13: 02: 15 2012 + 0000
Účet: xxxxxx
Zdrojov: Doba spracovania
Prekročený: 65324 > 1800 (v sekundách)
Spustiteľný súbor: spustite╡nΘmu
Príkazový riadok: spustite╡nΘmu
/XXXX/xxxxxx/public_html/forumz/vbenterprisetranslator_seo.php
PID: 28614
Zabil: Noi vypisuje stovky z nich, môžete niekoho pracovať optimalizovať kód alebo niečo??

r.dziadusz
23-02-12, 21:07
Pracujeme na optimalizáciu v každom rea; ase

Simon Lloyd
24-02-12, 22:51
Chápem, že ale posledná verzia je horšie pre zaťaženie ako ten predchádzajúci, je zabíjanie môjho servera!

r.dziadusz
25-02-12, 17:05
Sme sa nedopustila žiadne plnenie meniacich aktualizácie. Len pridáme nový preklad poskytovateľ s veľmi rovnaké algorith

Tiež to, čo vidíte je:


Jeho ne vbenterprisetranslator_seo.php, ktorý trvá celý vaše zdroje - je to celé vaše fórum, pretože každá žiadosť fórum jede trought vbenterprisetranslator_seo.php, ktorý len stanovuje niekoľko premenných pre vbseo.php a zahŕňa naozaj požadovanému prostriedku. Môžete nastaviť celé vaše fórum prevádzku tohto súboru o. htaccess súboru. Tak neexistuje žiadny problém s týmto súborom vôbec - je to celé fórum spotreby. Ak viac popis v tejto oblasti je potrebné - otvoriť nové vlákno pre ňu alebo nájsť už existujúcich. Jeden problém za jedno vlákno

Simon Lloyd
27-02-12, 18:16
Mohli ste sprístupniť predchádzajúcu verziu vbet pre mňa tak môžete splnomocnili a zistiť, ak sa zaťaženie potom nespolupracujúcemu prosím?

r.dziadusz
27-02-12, 19:07
PM sended skontrolujte doručenej pošty

Simon Lloyd
03-03-12, 08:43
Vďaka!, že nainštaluje neskôr dnes a zajtra poštou späť po prezeranie sever štatistiky:)

Simon Lloyd
03-03-12, 08:45
Je nám ľúto, ale môj web je vb3, myslím, že je súbor zadaný pre vb4.

r.dziadusz
04-03-12, 21:49
Jo promiň som to znovu

Simon Lloyd
20-03-12, 20:33
OK, som nemal poštou späť pribalené ako som chcel byť istí, ale predchádzajúca verzia nie je zaťaženia servera polovice toľko ako najnovšiu verziu, si myslíte, že najnovšiu verziu možno bude potrebné zistiť, prečo pri pohľade na? :)

tavenger5
21-03-12, 16:52
Vyzerá to, že existuje viac oneskorenia, pretože vbet funkcia automatickej konfigurácie prepína inému poskytovateľovi preklad, ktorý trvá dlhšie na získanie údajov z. Keď sa to robí tohto pripojenia cez http sú vľavo otvorený (a niekedy oddechový čas).

r.dziadusz
21-03-12, 19:22
Môžu čo opäť coused "Apertium API", ktorý niekedy timeouting pretože poskytovateľ vnútorná chyba, ktorú ste sa pokúsili zase ju a ako robiť check it

Simon Lloyd
03-04-12, 13:32
Nie, ale bude kontrolovať, vďaka.

r.dziadusz
14-04-12, 16:47
Je žiadna odpoveď bude znamenať toto Vl├íkno vyriešený, ak stále máte akékoľvek otázky, prosím klesol na voľný aski bude znovu ho

Simon Lloyd
14-05-12, 00:37
Viem, že ste označili to vyriešiť, ale som nebol schopný dostať na vašich stránkach, keď sa snaží pár krát!
Problém sa zdá byť tento vbet nie zatváranie procesy správne a opustenie veľa z nich otvorené, Apache a potom asseses koľko podradené procesy potrebuje a vytvorí im pripravený docela čoskoro vzhľadom na všetky volania do vbenterprisetranslator_seo.php a všetky procesy je to zanechá otvorené zaťaženie na serveri jede hore.

Sa presťahovali servera na server silnejší a zaťaženie stále existuje, nových hostiteľov rovnaké ako v starých povedať, jeden "dostať poskytovateľa softvéru na optimalizáciu vbenterprisetranslator_seo.php pre sever a všetky súbory najbezpečnejšieho"

Nemôžete si túto hore, platiaci pre preklady a teraz 200 GBP/month pre server ju killing me, čo je potrebné urobiť, aby dostať vbet zatvorte hovory na procesy správne?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1