PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Predvolený jazyk užívateľského profilu



Lissa
10-12-09, 22:23
Neviem, či existuje niečo, čo by som mal nastaviť pre tento, alebo či je to chyba lol

Len som si všimol, že dnes jeden z mojich členov a zároveň s ňou predvolený jazyk nastavená portugalčina (vidieť v admin) ukazuje angličtinu ako predvolený jazyk v profile ... je to chyba?

Profil: lissaedesignz.com / forum / members / Kelly-Regina / dúfam, že funguje ako zrejme môžem po spojení do 15 miest som lol

vBET
10-12-09, 22:27
Áno, je to chyba a je to už všimli - používateľ videl svoj vlastný jazyk namiesto príznaku vlajky užívateľa, že sa pozerá.

Bude opravený v budúcej verzii. Ospravedlňujeme sa za problémy.

Lissa
10-12-09, 22:31
Žiadne starosti, ďakujem za rýchlu odpoveď:)

tsak76
16-02-10, 22:50
Ako úplne odstrániť predvolený jazyk pre zobrazenie v užívateľskom profile. Overil som si v templatesd a couldnt nájsť nič

tsak76
16-02-10, 22:56
zistil, že je tým, že vyradí plugin "Pridať predvolený jazyk info na členské popis"

vBET
17-02-10, 17:32
Áno:) Snažíme sa, aby opisné mená v prípade, ak niekto bude chcieť prispôsobiť vBET ešte viac:) skvelé, že ste našli, a ľúto, že sme neodpovedali skôr: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations