PDA

Zobraziť plnú verziu: Integrácia s MGC_Chatbox_Evo



Simon Lloyd
05-10-10, 18:04
Ahoj, ja sa MGC_Chatbox_Evo na mojich stránkach, preklad mod prekladá oznámenia ... atď, ale neprekladá chatbox textového poľa pre zadanie správy, ale tiež neprekladá správy v okne správy, je tam rovnako dostať tieto prekladať príliš ?

S pozdravom,
Simon

vBET
05-10-10, 18:29
V tejto chvíli nie sme integrované tento mod. Môžeme vám pomôcť mod autor robil integráciu na svojej strane, ak bude mať záujem.

V tejto chvíli máme dlhý zoznam funkcií pre natívny vBET, ktoré budú používať všetci užívatelia. Čoraz máme na mysli podporu aspoň niektoré mody pre chat, ak to bude možné (to môže vyžadovať zmeny v kóde).

Integrácia prípadov samostatné forum tu - tak som sa ju presunúť na vhodné miesto:)

Simon Lloyd
05-10-10, 18:35
Vďaka a moju ospravedlnenie:)

vBET
05-10-10, 18:56
Za čo ospravedlňovať - sme tu pre vás a pomáhajú udržiavať poriadok na fóre:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1