PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Upgrade błąd



Ramses
22-06-10, 16:45
/ Home / www / doc /*****/ mysite / www / forum / global.php (238): eval () 'd code on line 3
Pobierz to po aktualizacji od 333 do 334, przesłane wszystkie pliki i importowanego produktu (sprawdzane zastąpienie istniejącego produktu).
Wszelkie wskazówki?

vBET
22-06-10, 16:49
Prosimy o podanie dokładnej wersji BB i treści global.php pliku w linii 238 (i punkt, który z nich jest 238).

Ramses
22-06-10, 16:54
VB wersji 3.84 global.php jest:



// if user can control panel, allow selection of any style (for testing purposes)
// otherwise only allow styles that are user-selectable
$styleid = intval($styleid);
$style = NULL;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('style_fetch')) ? eval($hook) : false;

if (!is_array($style))
{
$style = $db->query_first_slave("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "style
WHERE (styleid = $styleid" . iif(!($vbulletin->userinfo['permissions']['adminpermissions'] & $vbulletin->bf_ugp_adminpermissions['cancontrolpanel']) AND !$userselect, ' AND userselect = 1') . ")
OR styleid = " . $vbulletin->options['styleid'] . "
ORDER BY styleid " . iif($styleid > $vbulletin->options['styleid'], 'DESC', 'ASC') . "
LIMIT 1
");
}
define('STYLEID', $style['styleid']);

Nie jestem pewien, czy Dreamweaver pokazuje odpowiednią linię więc dodałem kompletny kod arround tym 238 jest
($ Hak = vBulletinHook:: fetch_hook ("style_fetch '))? eval ($ hak): false;

vBET
22-06-10, 17:04
Proszę wyłączyć wtyczki vBET na hak style_fetch i sprawdzić czy to działa teraz. Jeśli nie, to należy wyłączyć inne wtyczki do style_fetch haczyki jeden po drugim (możesz włączyć poprzednie) i sprawdzić, kiedy zacznie działać. Gdy znajdziesz ten, który jest winny - proszę nam powiedzieć, który to jest.

Ramses
22-06-10, 19:21
Dzięki, wyłączenie vBET style_fetch rozwiązuje ten problem, ale teraz nie są flagi pokazano tylko symbolami.
Przykro nam, widziałem, gdzie popełniłem błąd, wracam w drugim.
Dobra, jestem bardzo przykro sprawiło, niepotrzebnej pracy po prostu przesłane foldery w złym katalogu. Wszystko jest w porządku.

kamilkurczak
22-06-10, 22:14
Teraz działa dobrze, ale funkcjonalność vBET jest wyłączone. To nie może tak być.
Ta funkcja została wyłączona w celu analizy, co jest nie tak.

Proszę napisać teraz, czy to działa, gdy plugin jest włączony?

Jeśli to nie działa to problem i musimy to naprawić, aby korzystać ze wszystkich funkcji.

Ramses
22-06-10, 23:15
Jak napisałem w moim poprzednim poście, że to moja wina, ja przesłane vBET foldery root zamiast katalogu forum. To wszystko jest w porządku.

vBET
22-06-10, 23:30
OK, więc - tak dla pewności. Teraz korzystasz z naszych wtyczek włączone - prawda? :) Bo jeśli to jest w porządku z niektórych osób, to nie wszystkie vBET części będzie działać prawidłowo (poprosiłem, aby wyłączyć tylko w celu ustalenia przyczyny). Rozumiemy, że zrobiłeś błąd folderu, ale także napisał, że po wyłączeniu haczyk, który opisałem i teraz nie jesteśmy pewni, nie włączono go ponownie.

Więc dla dobra klienta (Twój dobry) chcemy mieć pewność, że nie tracą nic i używasz vBET wszystkich wtyczek włączony. Proszę potwierdzić, więc będziemy mogli spać spokojnie;)

Ramses
22-06-10, 23:41
Tak Michał, wszystkie wtyczki są włączone. Nawet cache gości jest teraz, mam nadzieję, że pokaże efekty w obniżaniu obciążenie serwera wkrótce. Dziękujemy za wielkie wsparcie.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1