PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Atnaujinti klaida



Ramses
22-06-10, 16:45
/ Home / www / doc /*****/ manosvetainė / www / forumas / global.php (238): eval () 'd kodą on line 3
Gauk šio po atnaujinimo nuo 333 iki 334, įkelti visus failus ir importuotas produktas (tikrinama perrašyti esamą produktą).
Turite patarimų?

vBET
22-06-10, 16:49
Prašome nurodyti savo tikslią vB versija ir turinys 238 aplink linija global.php failą (ir taškas, kuris iš jų yra 238).

Ramses
22-06-10, 16:54
VB versija yra 3,84 global.php:



// if user can control panel, allow selection of any style (for testing purposes)
// otherwise only allow styles that are user-selectable
$styleid = intval($styleid);
$style = NULL;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('style_fetch')) ? eval($hook) : false;

if (!is_array($style))
{
$style = $db->query_first_slave("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "style
WHERE (styleid = $styleid" . iif(!($vbulletin->userinfo['permissions']['adminpermissions'] & $vbulletin->bf_ugp_adminpermissions['cancontrolpanel']) AND !$userselect, ' AND userselect = 1') . ")
OR styleid = " . $vbulletin->options['styleid'] . "
ORDER BY styleid " . iif($styleid > $vbulletin->options['styleid'], 'DESC', 'ASC') . "
LIMIT 1
");
}
define('STYLEID', $style['styleid']);

Aš nesu įsitikinęs, jei Dreamweaver rodo teisingą liniją, todėl aš pridėjo visą kodą arround šį, 238
($ Kablys = vBulletinHook: fetch_hook (style_fetch "))? eval ($ kablys): false;

vBET
22-06-10, 17:04
Prašome išjungti vBET įskiepiai style_fetch kablys ir patikrinti ji veikia dabar. Jei ne, tada prašome išjungti kitų įskiepių style_fetch kabliai (gali kreiptis dėl ankstesnių) ir patikrinkite, kada ji pradės dirbti. Kai rasite vieną, kuris yra kaltas - pasakykite mums, kuris tai.

Ramses
22-06-10, 19:21
Ačiū, išjungti vbet style_fetch išsprendžia šią klaidą, bet dabar rodo tik vietos rezervavimo ženklų nėra vėliavos.
Atsiprašome, pamačiau, kur aš padariau klaidą, aš grįšiu per sekundę.
Gerai, aš labai apgailestauju, kad jums nereikalingą darbą, aš tiesiog įkelti aplankus klaidingą kataloge. Viskas dabar gerai.

kamilkurczak
22-06-10, 22:14
Dabar veikia gerai, bet vBET funkcionalumas yra išjungtas. Tai gali būti ne taip.
Ši funkcija buvo išjungta, siekiant išsiaiškinti, kas yra negerai.

Prašome parašyti dabar, jei tai veikia, kai yra įjungtas įskiepiai?

Jei jis neveikia, problema ir mums reikia nustatyti, kad naudoti visas funkcijas.

Ramses
22-06-10, 23:15
Kaip sakiau mano ankstesnį postą, tai buvo mano kaltė, aš įkėliau vbet aplankus šaknis, o ne forumo kataloge. Tai viskas gerai.

vBET
22-06-10, 23:30
Gerai, kad tiesiog būti tikri. Dabar dirbate su visais mūsų įskiepių pasirodė - tiesa? :) Nes jei tai yra gerai, kai kurie neįgalūs, tada ne visi vBET dalių dirbs tinkamai (aš paprašiau išjungti tik nustatyti priežastis). Mes suprantame, kad jūs padarėte klaidą aplanką, tačiau jūs taip pat rašė, kad neįgaliesiems kablys, kurią aprašiau ir dabar mes nesame tikri, tu vėl leido jai.

Taigi jūsų kliento geras (gerai), mes norime būti tikri, kad jums nereikia prarasti nieko ir dirbate vBET su visais įskiepių įjungtas. Prašome patvirtinti, kad galėsime miegoti gerai;)

Ramses
22-06-10, 23:41
Taip Michalas, visi priedai yra įjungtas. Net svečių Laikinoji atmintis yra dabar, aš tikiuosi, kad tai parodys poveikį sumažinti serverio apkrovos greičiau. Ačiū už Jūsų didelę paramą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1