PDA

View Full Version: vbet slodzes



Michael
09-01-10, 15:24
Top Process% CPU 168 / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
Top Process% CPU 81,0 / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
Top Process% CPU 80,0 / usr / bin / php / home / xxx / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php

Kad šī uzlabot? Es esmu patiešām apmierināts ar šīm slodzēm katru dienu.

vBET
09-01-10, 16:16
vbenterprisetranslator_seo.php ir tikai priekšējais kontrolieris - tas nekas, turklāt nosakot dažiem mainīgajiem lielumiem un iekļautu vbseo.php failu.
Tātad, kad jūs izmantojat tikai vBSEO tad visi jūsu pieprasījumus, tiek saņemtas no vbseo.php un kad jūs izmantojat papildus vBET tad visi pieprasījumi iet, vbenterprisetranslator_seo.php un pēc tam ar vbseo.php

Tātad šī slodze nav vBET - tā ir visa jūsu forumā. Katram pieprasījumam, ko iet ar šo failu, bet tikai iztulkotu lappušu (vai arī ziņojumus dažādos valodā) rada papildu resursus, ko vBET gatavie tulkojumu.

Tas nozīmē, ka, ja jums liekas, papildus CPU noslodze nekā parasti, tas ir tāpēc, ka jums ir jauni satiksmes tulkoto lapu. Un tulkojums vienmēr ir izmaksas daži vairāk nekā paaudzi normālas lapas, jo tas notiek pēc parastā lapa ir radīta. Protams, jūs varat darīt vairākas lietas veikt tulkojumus lētāka - skatīt šeit, lai saņemtu mājienus:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Arī mēs padara daudz veiktspējas uzlabojumus, kas tiks iekļauti 3.3.0 vBET:)

Michael
09-01-10, 16:29
Paldies, es nebiju informēts par to, kā lietas tika izmantota:)

Es esmu patiesi cer uz 3.3.0

vBET
09-01-10, 21:34
Ceru, ka tas būs liels ziņas par jums:)

Michael
11-01-10, 00:30
Tas ir, es saņēmu servera slodze e-pastu no mūsu daļēji veltīta ar šo:

SVARĪGI: Nelietojiet ignorēt šo e-pastu.
Tas ir cPanel stats runner par vps.xxx.com!
Lai gan apstrādes log failus lietotāja gala, CPU ir
izsmelts vairāk nekā 6 stundu laikā. Pašreizējās slodzes / uptime līnija uz servera laikā
Šis e-pasts
23:12:40 up 17 dienām, 09:08, 0 lietotāji, slodze vidējā rādītāja: 5,55, 5,96, 6,50

Jums vajadzētu pārbaudīt servera, lai redzētu, kāpēc slodze ir tik liela, un veikt
pasākumus, lai samazinātu slodzi. Ja vēlaties stats turpināt braukt pat ar lielu slodzi; Edit
/ Var / cPanel / cpanel.config un mainīt extracpus uz numuru lielāks par 0 (palaist
/ Usr / local / cpanel / startēšanas pēc tam, lai pikaps izmaiņas).

Michael
12-01-10, 16:08
Un es turpinu saņemt šo dienu un tikai tad, kad vbet ir instalēta. Es esmu apsver izņemšanas samaksātā versiju, jo to kā mūsu servera tiešām aprunāt ar to rīkoties, un mēs esam tikai tikko modernizētas no VPS līdz 2GB RAM daļēji veltīta: (

vBET
13-01-10, 23:04
Kā tas tika paziņots - šonedēļ tiks atbrīvots vBET 3.3.0 ar daudzām snieguma uzlabošanu:) Tāpat, lūdzu, pārbaudiet savu konfigurāciju, lai nodrošinātu labāko veiktspēju:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Mēs jau deva jums šo informāciju. Mēs apzināmies savu problēmu, un mēs pat pārvietoti 3.3.0 nodot ātrāk. Jums nav, lai atgādinātu mums par to:) Lūdzu, pārbaudiet jūsu konfigurāciju un gaidīt 3.3.0 atbrīvot:) Ja jūs nevarat gaidīt līdz svētdienai, tad ir pietiekami, lai uz laiku atslēgt mod līdz update tiks darīts.

Michael
13-01-10, 23:31
Es patiešām ceru, ka ir uzlabojums:) Paldies vbet!

vBET
13-01-10, 23:41
Es patiešām ceru, ka ir uzlabojums:) Paldies vbet!

Ak jā ir:) Šeit ir uzlabojumi, kas mums jau ir 3.3.0 (un joprojām ir sarakstā, nākamās jaunu releases):

Jauns cache sistēma (ņemot mazāk vietas, ātrāk par visām operācijām)
Uzlabota tulkošanas algoritms
Atmiņas izmantošana optimizācijas (ātrāk bloki presei)
Ātrāk tulkošanas izsekošanas un karogi url paaudze
Redirections veiktspējas uzlabošana (pārtrauca lapa novērtēšanu pēc nosūtīšanas pārvirzīt galvenē)
Performance uzlabošana "Vienmēr uzticēties lietotājs" stratēģija valodas noteikšanas
Performance uzlabošanu jaunu tulkojumu (jauns cache parametrs "Stop meklē pēc x neveiksmes")
Daudz maz koda optimizācija
Virsraksti tiek pieņemti ignorējot sērija
Optimizēta karogi (vairāk nekā 60% mazāka failus ar līdzīgas kvalitātes)


:)

Michael
13-01-10, 23:46
Tas izklausās lieliski! Jūs varat likt karoga attēlu, izmantojot šo:

www.smushit.com/ysmush.it/

vBET
14-01-10, 00:18
Mēs veltām laiku, lai uzlabotu katru karogu atsevišķi pārbaudīt, kā mēs varam samazināt krāsu skaitu un vēl joprojām ir diezgan karogi:) Rezultāts - neviens redzēja, ka karogi tika mainīts uz mūsu forumu:) Skatīt tuvāk tagad - mēs esam darbojas ar optimizētu attēlus uz 2 - 3 nedēļas.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1