מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: vbet המון

Michael
09-01-10, 15:24
למעלה תהליך 168% CPU / usr / bin / php / home / XXX / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
למעלה תהליך CPU 81.0% / usr / bin / php / home / XXX / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php
למעלה תהליך CPU 80.0% / usr / bin / php / home / XXX / public_html / vbenterprisetranslator_seo.php

מתי זה ישתפר? אני מאושר באמת עם אלה המון בכל יום.

vBET
09-01-10, 16:16
vbenterprisetranslator_seo.php רק הבקר מול - זה לא עושה כלום מלבד הגדרה כמה משתנים וכוללים קובץ vbseo.php.
לכן, כאשר אתה משתמש רק vBSEO אז כל הבקשות שלך באים על ידי vbseo.php וכאשר אתה משתמש vBET בנוסף אז כל הבקשות עובר vbenterprisetranslator_seo.php ולאחר מכן על ידי vbseo.php

אז לטעון שזה לא vBET - זה כל הפורום. כל בקשה עובר הקובץ הזה, אלא רק דפים מתורגמים (כולל הודעות או בשפה אחרת) גורמת משאבים נוספים שצולמו על ידי vBET לתרגום עשה.

זה אומר שאם אתה מרגיש השימוש ב-CPU נוספות מאשר בדרך כלל, זה בגלל שיש לך תנועה חדשה דפים מתורגמים. וגם התרגום תמיד תעלה קצת יותר מאשר הדור של דף רגיל, כי זה קורה אחרי דף נורמלי שנוצר. כמובן שאתה יכול לעשות כמה דברים כדי להפוך תרגומים פחות יקר - ראה כאן רמזים:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

כמו כן אנו עושים הרבה שיפורי ביצועים אשר ייכללו vBET 3.3.0:)

Michael
09-01-10, 16:29
תודה, לא הייתי מודע לאופן שבו הקובץ בשימוש:)

אני באמת מצפה 3.3.0

vBET
09-01-10, 21:34
מקווה שזה יהיה חדשות טובות בשבילכם:)

Michael
11-01-10, 00:30
זהו, קיבלתי דוא"ל עומס השרת שלנו למחצה ייעודי עם זה:

חשוב: אל תתעלמו דוא"ל זו.
זהו cPanel רץ על סטטיסטיקת vps.xxx.com!
בעוד עיבוד קבצי יומן למשתמש הסופי, המעבד כבר
ממוקסם יותר לתקופה 6 שעות. הקו הנוכחי עומס / uptime בשרת בזמן
דוא"ל זה
23:12:40 עד 17 ימים, 09:08, 0 משתמשים, בממוצע לטעון: 5.55, 5.96, 6.50

אתה צריך לבדוק את השרת כדי לראות מדוע עומס גבוה כל כך לקחת
צעדים כדי להפחית את העומס. אם אתה רוצה סטטיסטיקה להמשיך לרוץ אפילו עם עומס גבוה; ערוך
/ Var / cpanel / cpanel.config ו extracpus לשנות למספר גדול יותר אז 0 (לרוץ
/ Usr / local / cpanel / אתחול לאחר מכן אל הטנדר שינויים).

Michael
12-01-10, 16:08
ואני כל הזמן מקבל אלה יומי ורק כאשר vbet מותקן. אני שוקל להסיר את הגרסה בתשלום עקב זה כמו השרת שלנו באמת יכולה להתמודד עם זה ויש לנו לשדרג רק מ VPS כדי איל 2GB חצי ייעודי: (

vBET
13-01-10, 23:04
כאשר הוכרז - השבוע ישוחררו vBET 3.3.0 עם שיפור ביצועים רבים:) כמו כן יש לבדוק את התצורה שלך כדי לספק אחד הטובים ביותר עבור ביצועים:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

אנחנו כבר נתן לך את המידע הזה. אנו מודעים לבעיה שלך ואנחנו אפילו העביר 3.3.0 לשחרר כדי להיות מהיר יותר. אתה לא צריך להזכיר לנו על זה:) אנא בדוק את התצורה שלך ומחכה לשחרור 3.3.0:) אם אתה לא מסוגל לחכות עד יום ראשון, אז זה מספיק כדי לנטרל mod זמני עד העדכון ייעשה.

Michael
13-01-10, 23:31
אני באמת מקווה שיש שיפור:) vbet תודה!

vBET
13-01-10, 23:41
אני באמת מקווה שיש שיפור:) vbet תודה!

אה, כן יש:) הנה השיפורים שאנו כבר עשה 3.3.0 (ועדיין יש רשימה של אלה הבאים עבור הגרסאות החדשות):

מטמון המערכת החדשה (לוקח פחות מקום, מהר יותר עבור כל הפעולות)
שיפור אלגוריתם התרגום
אופטימיזציה של השימוש בזיכרון (מהר לשחרר מערכים)
תרגום מעקב מהיר דגלים דור URLs
הניתובים מחדש שישנם שיפור ביצועים (הפסיק הערכה עמוד לאחר שליחת הפניה כותרת)
שיפור ביצועים של "תמיד המשתמש אמון" האסטרטגיה של זיהוי שפה
שיפור ביצועים של תרגומים חדשים (מטמון חדש פרמטר "תפסיק להסתכל לאחר כישלונות x")
רבים קוד אופטימיזציות קטן
כותרות נלקחים סדרה התעלמות
דגלי אופטימיזציה (מעל 60% קבצים קטנים יותר עם איכות דומה)

:)

Michael
13-01-10, 23:46
זה נשמע נהדר! אולי אתה רוצה לשים את התמונות דגל דרך זו:

www.smushit.com/ysmush.it/

vBET
14-01-10, 00:18
אנחנו מבלים זמן כדי לשפר את כל דגל בנפרד לבדוק איך אנחנו יכולים להקטין את מספר הצבעים ועדיין יש דגלים יפה:) התוצאה - אף אחד לא ראה דגלים שונה בפורום שלנו:) ראה מקרוב עכשיו - אנחנו זורמים עם תמונות אופטימיזציה עבור 2 - 3 שבועות.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1