PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET 3.0.0 dabar pasirinkta forumuose



vBET
23-10-09, 15:29
Hi:)

Galbūt jums nereikia žinoti, bet jau naudojamas vBET mėnesių šimtai forumus:) Daugelis forumo savininkai jį naudoti ir pasinaudoti šio unikalaus produkto. Daugelis jų taip pat pritarė vBET, kai ji buvo dar nemokamai (atkreipkite dėmesį, kad vBET 2.x vis dar nemokama - tiesiog daug mažiau funkcijų nei vBET 3.x).

Ir aš noriu padėkoti visiems, kurie pritarė šio produkto forume savininkai. Nuo šiandien vBET 3.0.0:
imported_silkroad, Megatr0n, KrisP nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, cyc, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, viščiukas

Tie vardus iš vbulletin.org ir, jei jus domina apie informacijos rasite čia: vBulletin.org Forumas - View Single Post - VB Įmonių Vertėjas (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=1896325&postcount = 720)

Padėkoti Jums visiems dar kartą ir labai smagu su vBET 3.0.0:)

rstankiewicz
27-10-09, 23:22
Hi there,

Ar yra koks nors numatomas grafikas vBET3.0.0 "laisvas įsigyti? Turiu klientą, kuris labai domina naudojant funkciją, ir norėtų suteikti jiems grafikas ir išlaidų sąmata.

Ačiū,
-Ray

vBET
29-10-09, 00:48
Mes norėtume, kad ji taptų prieinama per 2 savaites:) kažkas tarp 2-4 savaites labiau saugią vertinimas:)

rstankiewicz
29-10-09, 14:48
Labai ačiū už atsakymą. Bet dėl kainų, kad ši versija bus už žodį?

vBET
01-11-09, 16:17
Nustatyta, kad galutinis kainų dar nėra, bet aš pridėsiu, kad mes planuojame labai pirmo mėnesio pardavimo skatinimo - 50% nuolaida:)

vBET
06-11-09, 01:30
Tai nėra lengva pasakyti man, ir aš niekada maniau, kad tai įvyks, bet: aš atsiprašau, kad aš davė nemokamą licenciją žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man iki aukos

Aš tiesiog gauti paštu (persikėlė šią PM) vienas vaikinas, kurie nesikreipia į minėtą grupę, kad arba aš duosiu jam tam tikras specialias pasiūlymas ar jis rašys blogus dalykus apie mane vbulletin.org šantažas iš ... Buvau tikrai laimingas suteikti jums mano dovana, deja, dabar aš pradedu gailėtis, nes kai kurių žmonių veiksmai, kurie nori man būti nesąžininga su mano skelbimu ir net threating man tai padaryti ...

Tai buvo tikrai ne mano ketinimą, kad kai kurie žmonės elgiasi kaip kad. Atsiprašau, kad nesu laimingas, nes mano dovana anymore. Ir aš atsiprašau, kad ji stumia kai kurie žmonės tokį veikimą. Tai tikrai skamba baisi, kad yra dėkingas žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man, buvo mano didžiausia klaida valdymo vBET. Deja, šią akimirką jaučiuosi, tai tiesa ... : (

steve
06-11-09, 11:57
Tai nėra lengva pasakyti man, ir aš niekada maniau, kad tai įvyks, bet: aš atsiprašau, kad aš davė nemokamą licenciją žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man iki aukos

Aš tiesiog gauti paštu (persikėlė šią PM) vienas vaikinas, kurie nesikreipia į minėtą grupę, kad arba aš duosiu jam tam tikras specialias pasiūlymas ar jis rašys blogus dalykus apie mane vbulletin.org šantažas iš ... Buvau tikrai laimingas suteikti jums mano dovana, deja, dabar aš pradedu gailėtis, nes kai kurių žmonių veiksmai, kurie nori man būti nesąžininga su mano skelbimu ir net threating man tai padaryti ...

Tai buvo tikrai ne mano ketinimą, kad kai kurie žmonės elgiasi kaip kad. Atsiprašau, kad nesu laimingas, nes mano dovana anymore. Ir aš atsiprašau, kad ji stumia kai kurie žmonės tokį veikimą. Tai tikrai skamba baisi, kad yra dėkingas žmonėms, kurie disinterestedly padėjo man, buvo mano didžiausia klaida valdymo vBET. Deja, šią akimirką jaučiuosi, tai tiesa ... : (

Keista, verslo panašaus. Ji ėmėsi man keletą metų (gal 10), kad sužinotumėte, kaip elgtis su tokia dalykas efektyviai. Kaip matau, žmonės daro verslo sprendimus dėl visų priežasčių rūšių, jie retai asmens, todėl nereikia imtis jiems asmeniškai.

Žmonės, kad skaičius beveik visada matyti per šmeižikiškų teiginių ar melas. Dauguma žmonių turės pakankamai žvalgybos sudaro jų pačių protas, ji būtų įžūlu galvoti kitaip.

, Ką mes kalbame apie čia yra 12 centų per dieną,, yra ne prieš nepriima 12 centų per dieną nuo šio asmens įstatymai. Tačiau yra įstatymai prieš jį slandering savo verslą, susidraugauti su advokatu: D

maxvb
14-11-09, 21:11
Arba turėti tam tikrą specialų pasiūlymą arba kad jis būtų rašyti blogų dalykų apie mane vbulletin.org
Tik vBET nerūpi šie žmonės .. Jų elgesys yra labai bloga ir iš savo verslo ir savo kūrybiškumą Linkiu jums sėkmės:):)

vBET
14-11-09, 23:33
Tik vBET nerūpi šie žmonės .. Jų elgesys yra labai bloga ir iš savo verslo ir savo kūrybiškumą Linkiu jums sėkmės:):)

Ačiū už gerus žodžius:) Bet kokiu atveju - kurie manė, kad diskusija įvairiomis kalbomis gali būti taip paprasta. Aš suprantu, kiekviena savo sakinį: D

steve
03-09-14, 10:39
Ačiū už gerus žodžius:) Bet kokiu atveju - kurie manė, kad diskusija įvairiomis kalbomis gali būti taip paprasta. Aš suprantu, kiekviena savo sakinį: D

labai teisinga!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1