PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Klaidų po atnaujinimo:



moman
18-01-10, 17:03
Aš patiria šių nedidelių klaidų, po atnaujinimo iki 3,3:

1. Jūs gaunate 404 klaidos po užsienio kalba (siūlas yra pateikta, tačiau) (ty pateikti naują temą, jūs esate priimtas į http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866), gal yra trūksta velniop nukreipti URL?

2. Išversta forume URL įsukus. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 yra rodomas, kai paspaudžiate forumo nuorodą, vietoj http://www.pentaxforums.com/forums/ da / site-pasiūlymai-forumas-pagalbos /

moman
18-01-10, 17:34
Kitą klaidą (kad taip pat buvo 3.2): gausite 404 po bando padaryti PayPal išverstą puslapį mokama prenumerata; forumo URL įtraukta į PayPal URL API priekyje.

vBET
19-01-10, 20:29
Aš patiria šių nedidelių klaidų, po atnaujinimo iki 3,3:

1. Jūs gaunate 404 klaidos po užsienio kalba (siūlas yra pateikta, tačiau) (ty pateikti naują temą, jūs imtasi Puslapis nerastas - PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/404. Php # post886866)) gal yra nukreipti URL trūksta velniop?

2. Išversta forume URL įsukus. PentaxForums.com (http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3) yra rodomas, kai paspaudžiate forumo nuorodą, vietoj PentaxForums.com (http:/ / www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/)

1. Ar galite atsiųsti mums html kodą perorientuoti puslapis?

2. Ar atnaujinti. Htaccess? Jūs turite pašalinti index.php nuo pirmosios vBET taisyklė. Kaip matau nuorodų neveikia tik pagrindiniame puslapyje, todėl gali būti priežastis.

vBET
19-01-10, 20:31
Kitą klaidą (kad taip pat buvo 3.2): gausite 404 po bando padaryti PayPal išverstą puslapį mokama prenumerata; forumo URL įtraukta į PayPal URL API priekyje.

Prašome atidaryti naują sriegis šį - mums bus daug lengviau tvarkyti klausimus:) Ir jei galite, prašome mums parodyti, kaip atrodo šio neveikiančią nuorodą. Ačiū:)

moman
19-01-10, 21:51
1. Ką jums reiškia? Aš galiu duoti jums bandymas prisijungti, jei norite išbandyti šią problemą iš priekio.

2. Manau, taip. Tai yra mano Htaccess failą:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

moman
21-01-10, 22:47
Guzas. Aš dėkingi padėti visų pirma su klausimu, nes ji tikriausiai kažkas trivialus.

vBET
21-01-10, 23:50
Prašome PM man šio bandymo sąskaitos duomenis ir pasakyti, kur galiu padaryti bandymų žinutes / temas.

vBET
21-01-10, 23:58
1. Ką jums reiškia? Aš galiu duoti jums bandymas prisijungti, jei norite išbandyti šią problemą iš priekio.

2. Manau, taip. Tai yra mano Htaccess failą:


1. Prašome PM jis man

2.Your. Htaccess failas yra blogai. Turite yra taisyklių, kurios turėtų būti naudojamos tik ne forume katalogas (atkreipkite dėmesį, kad jums reikia atskirai. Htaccess failą tai atitinkamą katalogą). Taip pat tu ne reklamos jūsų forumą katalogas taisykles.

Jūsų Htaccess failas viduje forume kataloge taisyklės turėtų atrodyti taip:


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Taip pat jūs nustatyti savo forma kataloge vBET pagrindinės galimybės.

2. taip pat - perkelti jį "Trikčių diagnostika, nes atrodo tik konfigūravimo problemų, jokių klaidų.

moman
22-01-10, 00:28
Htaccss pakeitė nustatytas abiejų problema.

vBET
22-01-10, 01:05
Puikus:) Jei kitais klausimais, prašome atidaryti naujas temas:)

Mėgaukitės vBET! : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1