PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta vBet pažymi ne kad Microsoft vertimo API yra žemyn



wowglider.de
19-04-12, 13:12
Sveiki,
vBet neatpažįsta, kad Microsoft vertimo API yra žemyn (nes mano laisvas tūris yra daugiau).

r.dziadusz
19-04-12, 22:10
Jei jūs mas, senas Microsoft vertimo Api tiesiog pašalinti jūsų API jūsų adminCP. Mes nežinojo, ką būtų iš serverio atsakymas nėra egzistuojanti API:)

wowglider.de
20-04-12, 02:33
Ne, tai Microsoft Azuras. Aš tik noriu naudoti Laisvas 2mio ir tada Google mokamos... bet vBet neatpažįsta, kad Laisvas microsofts 2mio yra...

r.dziadusz
20-04-12, 20:44
vBET turėtų pripažino jis. Galėtų jums prašome PM prieigos detales, kad man patikrinti kodėl tai atsitiko?

wowglider.de
28-04-12, 15:04
Tačiau jis nėra pripažinti jį. Problema kartosis. Išbandykite ją sau: vBet (naujausios), vBulletin (3.8) ir vBSEO 3.6. Vertimai sustoja, kai (microsofts) nemokamai kvotos yra baigtas, bet vėl veikia, kai įgalinti "tik" Google "naudoti".

r.dziadusz
07-05-12, 22:26
Galėtų jums prašome PM savo prieigos duomenis siekiant patikrinti kas vyksta

vBET
23-06-12, 21:27
Sveiki. Ar ši problema vis dar egzistuoja?

vBET
07-07-12, 14:45
Jokio atsakymo - laikomas klausimas yra dingo. Jei ne prašome rašyti šioje temoje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations