PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta PHP klaidų po įdiegti



siparker
03-02-12, 15:11
Aš gaunu taip


Įspėjimas: require([path]/vbet_translation_options/vbenterprisetranslator_from_other.php) [function.require]: failed to open stream: nėra tokio failo ar katalogo [path]/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php 72 eilutės

Klaida: require() [function.require]: nepavyko atidarymo, reikalaujama "/ home/tattoo/public_html/vbet_translation_options/vbenterprisetranslator_from_other.php" (include_path = ".: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php "), /home/tattoo/public_html/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php 72 eilutės

čia thetattooforum.com/tattoo-inscription-blessed-blessed-meaning-t20692.html?t=20692 & language = et


Kokių nors idėjų?

r.dziadusz
03-02-12, 17:39
Labas
Aš stengsis atgaminti jį mūsų bandymo forume.

EDIT:

Pra ome patikrinti, kokia kalba jums nustatyti
AdminCP - > vBET Main - > forumas kalba

Taip pat aš pastebėjau, kad vėliavėlės yra tuščias jūsų puslapio apačioje. Patikrinkite, ar jūs įkėlėte visus failus

siparker
06-02-12, 01:08
kalbos nustatymas nustatytos klaidos.

kas padarė tai vėliavomis buvo tuščias? matau visus vėliavomis?

visi fiels įkelta sėkmingai.

siparker
06-02-12, 01:09
kalbos nustatymas nustatytos klaidos.

kas padarė tai vėliavomis buvo tuščias? matau visus vėliavomis?

visi fiels įkelta sėkmingai.

r.dziadusz
06-02-12, 22:14
Matau juos dabar, kad viskas atrodo, bus gerai:)
Ar jūs vis dar turite klausimų apie šią problemą? Bet kuris kitas prašome atidarykite naują temą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations