מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: כמה שאלות אליך

Goanna
16-06-10, 21:29
היי,

1. כמה עולה דמי מיתוג חינם לגרסה בתשלום (מחיר בדולרים אוסטרליים). מבולבלת:
2. מחיר בדולר האוסטרלי תרגומים vBet אוטומטי בבקשה:. מבולבלת:

3. אתה יכול לתת לי מושג כמה זמן לוקח לקבל סקריפט זה מותקנים ופועלים כראוי: מבולבל:

wowglider.de
18-06-10, 02:43
LOL.
de.finance.yahoo.com / waehrungen / waehrungsrechner / # מ = דולר; ל = AUD; AMT = 1
כאן אתה הולך

vBET
18-06-10, 10:08
היי,

שים לב כי המחירים שלנו הם בדולרים וכמה זה יהיה בדולר האוסטרלי תלוי כמובן בפועל - אשר יכול להיות שונה בכל פעם. אז אתה צריך לבדוק מה הוא כמובן בפועל Paypal.

1. מיתוג עלויות חינם 135 $ (בדולרים)
2. רישיון vBET עולה $ 90 (בדולר ארה"ב)

3. ההתקנה קלה ומהירה. העלאת קבצים, קובץ לייבא מוצר ולהגדיר כמתואר readme.html אם להגדיר את זה כראוי תוכל לסיים את תהליך ההתקנה בתוך דקות ספורות.
אם תגדיר את זה לא נכון, יש התנגשויות עם תוספים אחרים או לשלב vBET עם תוספים אחרים לא מתאים, אז זה ייקח עוד תגדיר הכל כראוי. שים לב כי במקרה של בעיות יש לך תמיכה המקוון החינם ואם אתה מרגיש שזה טוב לנו לעשות את ההתקנה כולה, אז אתה יכול פשוט לקנות שירות התקנה ($ 30).

Goanna
21-06-10, 15:36
שלום,

לאחר הגשת צו בעיות.
הטופס שלך לא עובד.

לא ניתן להכניס מידע.

Goanna

Goanna
21-06-10, 15:48
אופס, סליחה,

אני לא סמן את כפתור מסכים. הוא הוא
לא היה מודע כי הייתי צריך לתקתק כפתור ההסכם לפני מילוי הטופס.

vBET
22-06-10, 22:16
אז כפי שאני מבין הכל עובד בסדר גמור:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1