PDA

Zobrazit plnou verzi: Některé otázky pro vás



Goanna
16-06-10, 21:29
Dobrý den,

1. Kolik je branding zdarma poplatek za placenou verzi (Cena v australských dolarech). Zmatený:
2. Cena v australských dolarů za překlady vBet automatické prosím:. Zmatený:

3. Můžete mi dát nějakou představu o tom, jak dlouho trvá dostat tento skript nainstalován a pracuje správně: Zmatený:

wowglider.de
18-06-10, 02:43
lol.
de.finance.yahoo.com / waehrungen / waehrungsrechner / # = od USD, k = AUD, AMT = 1
Tady to máš

vBET
18-06-10, 10:08
Dobrý den,

Vezměte prosím na vědomí, že naše ceny jsou v USD a kolik to bude v australských dolarech závisí na aktuální kurz - které mohou být změněny pokaždé. Takže budete muset kontrolovat, co je aktuální kurs Paypal.

1. Branding zdarma stojí $ 135 (v USD)
2. vBET licence stojí $ 90 (v USD)

3. Instalace je snadná a rychlá. Vkládat, importovat soubor s produktem a konfiguraci, jak je popsáno v readme.html-li nastavit správně, můžete skončit instalace během několika minut.
Pokud konfigurujete špatně, některé konflikty s jinými pluginy a integraci s dalšími pluginy vBET není správně, pak to bude trvat tak dlouho, jak si nastavíte vše správně. Vezměte prosím na vědomí, že v případě problémů, které mají naši bezplatnou online podporu, a pokud máte pocit, že to je pro nás lepší udělat celou instalaci, pak stačí koupit instalační služby ($ 30).

Goanna
21-06-10, 15:36
Dobrý den,

Máte problémy s podáním objednávky.
Formulář není funkční.

Nelze vložit info.

Goanna

Goanna
21-06-10, 15:48
Jejda, promiň,

Nechtěl jsem zaškrtnout tlačítko Souhlasím. He he
Nevěděla, že jsem musel zaškrtnout dohody tlačítka, než jsem se vyplnit formulář.

vBET
22-06-10, 22:16
Takže jak jsem pochopil všechno, co je v pořádku:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1