PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Fordítás itt: MSIE 8 "botok"



tavenger5
26-04-10, 17:29
Reprodukálni:


Betölt egy oldalt MSIE 8
kattintson a zászló
kattintson egy másik zászló
Az oldal átirányítások az utolsó lefordított nyelven


Csak az elszámolási cookie lehetővé teszi, hogy betölt egy oldalt más nyelven. Én a vBET 3.3.2

vBET
26-04-10, 23:16
Nem ez történik a vendégek, a felhasználók, fülkében?
Vajon történik néhány konkrét oldalon (menet, tagja, fő ...), vagy bárhol?

Nem lehet reprodukálni. Tudod hozni egy e fórumokon:
vBulletin Enterprise Fordító (vBET) - Powered by vBulletin (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)
egyszerű NLP.pl darmowe fórum o NLP - fórum o NLP (http://www.forum.simple-nlp.pl/)

Ha nem tudja reprocude azt ezeken a fórumokon küldjön pontos utasításokat szerint a fórum:
1. indul url
2. amely zászló kattintson
3. amely zászló kattintson a változás

tavenger5
27-04-10, 14:28
HRM, nem tudom, hogy lemásolni a fórumokon. Kell valami, ami zavarja a cookie által beállított vBET én fórumon. Úgy tűnik, ha rákattint egy nyelvet IE, nem számít, milyen oldalon állsz, ne térjen oda, és nem változik a kevésbé törli a sütit.

vBET
27-04-10, 21:05
HRM, nem tudom, hogy lemásolni a fórumokon. Kell valami, ami zavarja a cookie által beállított vBET én fórumon. Úgy tűnik, ha rákattint egy nyelvet IE, nem számít, milyen oldalon állsz, ne térjen oda, és nem változik a kevésbé törli a sütit.

Kérjük, küldje el a pontos reprodukálására vonatkozó utasításokat a forum:
1. indul url
2. amely zászló kattintson
3. amely zászló kattintson a változás

vBET
08-05-10, 10:31
Még egyszer - Kérem, mutassa meg, hogyan lehet reprodukálni ezt a fórumot:)

tavenger5
08-05-10, 14:41
Ez került megállapításra. A kód az én zászló sablon nem volt helyes.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1