PDA

View Full Version: Riješen Prevođenje u MSIE 8 'palice'



tavenger5
26-04-10, 17:29
Za reprodukciju:


Učitaj stranicu MSIE 8
kliknite na zastavu
kliknite na drugu zastavu
Stranica preusmjerava na zadnji prevedene jeziku


Samo čišćenje kolačići će vam omogućiti da učitavanje stranice na drugom jeziku. Im 'koristeći vBET 3.3.2

vBET
26-04-10, 23:16
Da li se to dogodi za goste, korisnike, štand?
Da li se to događa na nekim određenu stranicu (konac, član, glavna ...) ili u bilo kojem mjestu?

Ne mogu ga reproducirati. Može li se reproducira na jednom od ove forume:
vBulletin Enterprise Prevoditelj (vBET) - Powered by vBulletin (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)
jednostavan NLP.pl darmowe forum o NLP - forum o NLP (http://www.forum.simple-nlp.pl/)

Ako niste u mogućnosti da na tim forumima reprocude pošaljite točne upute prema Vašim forum:
1. početak url
2. koja zastava kliknuti
3. koja zastava kliknite za promjene

tavenger5
27-04-10, 14:28
HRM, ja ne mogu dobiti da se odgovor na forumima. Tu mora biti nešto što ometa kolačić koji je postavljen od strane vBET na moj forum. Čini se da nakon što kliknete na jeziku u IE, bez obzira na stranici ste, on drži da i ne mijenja u manje izbrišete kolačić.

vBET
27-04-10, 21:05
HRM, ja ne mogu dobiti da se odgovor na forumima. Tu mora biti nešto što ometa kolačić koji je postavljen od strane vBET na moj forum. Čini se da nakon što kliknete na jeziku u IE, bez obzira na stranici ste, on drži da i ne mijenja u manje izbrišete kolačić.

Molimo, pošaljite točan reproducirati upute za svoj forum:
1. početak url
2. koja zastava kliknuti
3. koja zastava kliknite za promjene

vBET
08-05-10, 10:31
Još jednom - molim Vas da mi pokazati kako to reproducirati na forumu:)

tavenger5
08-05-10, 14:41
To je fiksna. Broj u moje zastave predlošku nije bio ispravan.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1