PDA

Teljes verzió megtekintése: Kérdések vásárlás előtt vBET 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Csak telepíteni az ingyenes termék után a következő a terméket szál vb.org sokáig. De én vagyok kellemetlen, hogy a link vissza webhelyére alján. Mennyit kell adományozni, hogy távolítsa el a kapcsolatot a szabad verzió? Ha nem szeretné megosztani ezt a részletet itt PM nekem. ;)

2) Én vagyok a vBulletin 3.8.x verziót, és nem tervezi frissíteni a közeljövőben. Megértem, hogy kell-e telepíteni vBET 3.x verzióját.
Meddig tervezi, hogy támogatja ezt a verziót?

3) A fórum angol nyelven. Amikor egy látogató egy külföldi (mondjuk Oroszország) látogatók orosz lefordított oldal, nem a viewcount a téma növekedés?

By the way, a maláj zászló rossz. Érdemes változtatni.

Köszönöm

vBET
30-11-10, 12:24
1) adomány az adomány. Tehát ingyenes változat is adományozni bármilyen összeget. Miután adomány fogunk válaszolni Önnek utasításokat.

2) Nem kell telepítened vBET 2.3.x verziót. Ez szabad egy. vBET 3.x fizetnek egy. És mi támogatjuk a hosszú ideig - sok ügyfeleink továbbra is a vBulletin 3.

3) Igen, lesz. A vBulletin lesz csak a normál korú generáció. vBET fordítja után vBulletin befejezni oldal generáció.

Mintegy maláj zászló - ellenőrizni fogjuk, hogy - hála a felhívás:)

Élvezze vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Információ zászló megerősítette (lásd a (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html) topic)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1