PDA

View Full Version: Prije kupnje



krwetatnt
02-07-10, 01:33
Hi there,
Nakon što sam pokušao Verzija: 2.3.1 mjesta na mojoj testnoj forum i dobio sam increadable rezultate povećanje prometa od
1.000 do oko 10.000 u manje od 20 dayes i odlučio sam kupiti punu verziju s instalacijom.

forum.krwetatnt.net

Iako je test forum abot 250 MB, ali to čine mnogi probloplems na moj server, što je moj forum koji je više od 4 GB.


krwetatnt.net/vb

tako da, ja sam o tome da se presele s ovog poslužitelja
2x Xeon 5335 8x2.00GHz *** RAM-a

Za ovaj

Intel Dual Quad Core E5620
24GB DDR3 RAM-a (Triple Channel Memory)
300 GB x 2 SAS 15.000 okretaja u minuti

I moj prvo pitanje je li dovoljno ili ne?

Gledam ovaj forum

freshwap.net/forums

i ne mogu naći između 40.000 - 90.000 indeksiranih URL-a za svaki jezik, tako, kako
velika moja baza podataka će biti?

Da li to prevesti na blog?

Ja sam licencirani vBSEO, ali još nije uppgrade V 3,5, što je vaš recomindation?

Ima li ikakve posebne postavke za služiti pitati datacentar ranije?

vBET
02-07-10, 22:56
Pozdrav. Imajte na umu da komercijalnu verziju vBET je brže od slobodnog jedan (optimizirane algoritme, predmemorija, slike ...). Dakle, ako ste već koristite besplatni jedna, a zatim svoje resurse poslužitelja će biti sigurno dovoljno za plaćeni jedan.

vBET podržava blogova na vB4. U slučaju vB3.8 nismo u mogućnosti da u potpunosti podržava višejezične zajednice, jer vBulletin ne podržava blog ima više (vidi ovdje za detalje (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/614-support- blogging.html)) - tako piše na raznim jezicima sigurno nije podržan na vB3.8 blogu. Nisam siguran ne prijevod tamo rade, ali pretpostavljam da bi trebao - možete pitati korisnike (vidi link).

Preporučujem ažurirati vBSEO na 3,5. Utvrdili smo da postoji preusmjeravanje petlja pitanje pod vBET 3.3.4 i 3.3.2 vBSEO - to sam rješava nakon vBSEO ažuriranje 3,5

Žao nam je ali ja ne razumijem zadnje pitanje. To vam se pitate o spremljene prijevodi tada imajte na umu da je potrebno ukloniti bez vBET verziju prije instalacije plaćen jedan. Dakle, stari cache će u potpunosti biti uklonjen tijekom deinstalirati i optimiziran ona će automatski biti kreiran tijekom instalacije plaćene verzije. Cache će morati ispuniti opet, ali je uklonjena ionako svaki dan od starog prijevoda, tako da je u redu:)

Ako imate bilo kakvih drugih pitanja - molimo samo pitajte. Rado će vam pomoći:)

nic333
17-04-11, 16:59
hi Vbet, može AdSense biti isključen i koristiti svoje textads u komercijalne verzije, bolestan se kupuju narednih nekoliko tjedana.
hvala

nic333
17-04-11, 17:06
hi Vbet, može se staviti zastave u zaglavlju kao u demo, plus padajućeg izbornika

vBET
17-04-11, 19:33
hi Vbet, može AdSense biti isključen i koristiti svoje textads u komercijalne verzije, bolestan se kupuju narednih nekoliko tjedana.
hvala

AdSense je iz vBET opseg - to je do vas da ste ga uključili ili ne. Također možete ga uključiti u normalan stranicama i staviti nešto drugo za prevedene stranice - to će zahtijevati jednostavne modifikacije predloška koji uključuje Vaš oglas.

vBET
17-04-11, 19:36
hi Vbet, može se staviti zastave u zaglavlju kao u demo, plus padajućeg izbornika

Da. Imate zasebne opcije gdje staviti padajući izbornik i zastave u nizu. Dakle, ono što vidite na našem forumu je od konfiguracije - ne morate raditi nikakve promjene (za standardni predložak i predloške koji su standardni predložak kuke - tako da u su na odgovarajući način na vBulletin).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations