PDA

View Full Version: Riješen XCACHE upozorenja, ako ne i prijavljeni



Lundgren
15-05-11, 22:57
vBET 4.3.0

Kada pokušavate XCACHE funkcije, ja dobiti upozorenja kad gledate stranice bez prijavljeni Ali ja se ne upozorenja, ako sam prijavljen


Upozorenje: xcache_get () [function.xcache-get]: xcache.var_size je bilo 0 ili premala da bi var podaci caching u [put] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php on line 125

Upozorenje: ne može se izmijeniti informacije u zaglavlju - zaglavlje već je poslao (izlaz započela [put] / includes / class_core.php: 5403) u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 65

Upozorenje: ne može se izmijeniti informacije u zaglavlju - zaglavlje već je poslao (izlaz započela [put] / includes / class_core.php: 5403) u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php on line 71

Upozorenje: xcache_set () [function.xcache-set]: xcache.var_size je bilo 0 ili premala da bi var podaci caching u [put] / includes / vbenterprisetranslator_class_cache.php on line 128

kamilkurczak
17-05-11, 08:07
halo,

Što vaš gost predmemorije? Imate li omogućio ili ne?
Onemogućite Xcache i testirati na cache datoteku samo gost - i napisati da je problem još uvijek postoji ili ne
Hvala

Lundgren
17-05-11, 09:40
Upozorenja nestati odmah kada sam onemogućiti XCACHE za vBET.

Gost predmemorija je aktivan (koristiti full datoteke cache za goste: Da)

Nisam pronašao dobar način da provjerite je li sam postaviti XCACHE ispravno (što je instaliran sa apt paket na Debian). Tako da je mogućnost sam opće XCACHE pitanje na mom instalacije.

kamilkurczak
18-05-11, 20:25
ok pa ću pokušati reproducirati na mojoj testnoj forumu.

kamilkurczak
18-05-11, 21:05
halo,

ove obavijesti: Upozorenje: Nije moguće izmijeniti informacije u zaglavlju je uzrokovana prvi problem. Trebate provjeriti vam xcache konfiguracije. Možda vam je potrebno za postavljanje xcache.var_size na veću vrijednost (i vraćanje Apache nakon toga).

Drugo, otkrio sam članak koji opisuje isti problem, tako da prema ovom članku morate provjeriti phpini () da ne svibanj imati spremljene cache dvaput - provjerite ovdje: php - Xcache var_size pogreška - Stack Overflow (http: / / stackoverflow.com/questions/2976829/xcache-var-size-error)

kamilkurczak
26-05-11, 22:32
bez odgovora - riješen. Ako ne - molim pisati ovdje i ja ću otvoriti ovaj thread opet

Lundgren
27-05-11, 00:06
čudno ... Vidjela sam tvoj prvi odgovor, ali ne i drugi.

Samo pokušali, i to je radio:)

Sam promijenio xcache.var_size na istu vrijednost kao xcache.size

Dakle, sada je potvrđeno rješava umjesto zatvoren zbog bez odgovora. : O:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:23
Veliki:) hvala za tvoj potvrdu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1