КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае XCache папярэджання, калі не ўвайшлі ў сістэму



Lundgren
15-05-11, 22:57
vBET 4.3.0

Пры спробе XCache функцыі, я атрымліваю папярэджанне пры праглядзе сайта без заходу цалі Але я не атрымліваю папярэджання, калі я прайшлі ідэнтыфікацыю


Увага: xcache_get () [function.xcache-атрымаць]: xcache.var_size альбо 0, альбо занадта малыя, каб уаг кэшаванне дадзеных у [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_class_cache.php на лініі 125

Папярэджанне: Не ўдаецца змяніць інфармацыю загалоўка - загалоўкі ўжо даслаў (выхад пачаўся ў [шлях] / уваходзіць / class_core.php: 5403) у [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php на лініі 65

Папярэджанне: Не ўдаецца змяніць інфармацыю загалоўка - загалоўкі ўжо даслаў (выхад пачаўся ў [шлях] / уваходзіць / class_core.php: 5403) у [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php на лініі 71

Увага: xcache_set () [function.xcache набору]: xcache.var_size альбо 0, альбо занадта малыя, каб уаг кэшаванне дадзеных у [шлях] / уваходзіць / vbenterprisetranslator_class_cache.php на лініі 128

kamilkurczak
17-05-11, 08:07
прывітанне,

А як наконт вашага госця кэш? Вы дазволілі нам гэта ці не?
Калі ласка, адключыце XCache і пратэставаць яго на кэш файл толькі госць, - і пішуць, што пытанне ўсё яшчэ там ці не
Дзякуй

Lundgren
17-05-11, 09:40
Папярэджанні знікаюць адразу ж, калі я адключыць XCache для vBET.

Госць кэш актыўны (выкарыстоўваецца Поўны файл кэша для гасцей: Так)

Я не знайшоў добры спосаб праверыць, калі я паставіў XCache належным чынам (яно ўсталёўваецца разам з APT пакет Debian). Так што магчымасці ў мяне ёсць агульны пытанне XCache на маю ўстаноўку.

kamilkurczak
18-05-11, 20:25
ОК так што я паспрабую прайграць яго на маім тэставым форуме.

kamilkurczak
18-05-11, 21:05
прывітанне,

гэта апавяшчэнне: Папярэджанне: Не ўдаецца змяніць інфармацыю загалоўка абумоўлена першага нумара. Вам трэба праверыць вас XCache канфігурацыі. можа быць, вам трэба ўсталяваць xcache.var_size да больш высокай кошту (і скінуць Апач пасля гэтага).

па-другое, я знайшоў артыкул, якая апісвае тое ж пытанне, таму ў адпаведнасці з гэтым артыкулам неабходна праверыць на phpini (), якая Вас не можа быць захавана ў кэшы ў два разы - калі ласка, праверце тут: PHP - XCache var_size памылка - Stack Overflow (HTTP: / / stackoverflow.com/questions/2976829/xcache-var-size-error)

kamilkurczak
26-05-11, 22:32
няма адказу - вырашана. Калі няма - калі ласка, напішыце тут і я адкрыю гэтай тэме яшчэ раз

Lundgren
27-05-11, 00:06
дзіўна ... Я бачыў ваш першы адказ, але не другой.

Проста паспрабаваў гэта, і гэта спрацавала:)

Я змяніў xcache.var_size тое ж значэнне, як xcache.size

Так што зараз гэта пацверджана вырашаная, а не закрытай з-за адсутнасці адказу. : O:)

kamilkurczak
27-05-11, 10:23
Вялікі:) дзякуй за ваша пацверджанне:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1