PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی 4.4.2

vBET
01-09-11, 21:42
سلام :)

من می دانم که ما برنامه ریزی برای انتشار اولین vBET3.x اما گوگل در حال حاضر به ترجمه جدید API V2 (پرداخت) بنابراین ما مجبور به اتخاذ برنامه های ما به وضعیت واقعی. فعال تصدی های 3.x خواهد شد آن تغییرات در نسخه بعدی را داشته باشد :)

بنابراین این نسخه می افزاید : حمایت برای گوگل ترجمه API V2. در این لحظه آن را پشتیبانی 3 ترجمه API :

گوگل ترجمه API V1 (تنها تا دسامبر 1ST 2011)
گوگل ترجمه API V2 (پرداخت می شود یکی)
ترجمه API مایکروسافت (رایگان)

در حال حاضر اگر شما مایل به استفاده از پرداخت گوگل API و سپس شما باید در گوگل ترجمه API V2 نوبه خود دستی در حال حاضر (مدیر CP -> فعال تصدی -> ترجمه ارائه کننده -> استفاده از گوگل API V2 بعد از دسامبر 1ST ما این گزینه ، حذف از سال وجود دارد هیچ انتخاب دیگر خواهد شد.

از آنجایی که این آزادی برای تاسیسات جدید به طور پیش فرض فعال تصدی پیکربندی با استفاده از تنها زبان آزاد -- تا کسانی که پشتیبانی شده توسط مایکروسافت ترجمه API. همچنین توسط زمان به طور پیش فرض کش برای زندگی 90 روز (-- هنوز هم در شرح پارامتر در مورد این محدودیت برای ترجمه گوگل API کاربران V1 وجود ندارد از API V1 ، ترجمه گوگل به صورت پیش فرض استفاده نمی شود ما 15 روز محدود کش). همچنین گزینه جدید در دسترس است برای تمیز کردن کش -- شما می توانید بگویید که جداول باید تمیز. تشکر از دیگران است که شما می خواهید به ترجمه آزاد و پرداخت می شود ، شما می توانید کش تمیز برای ترجمه آزاد و نگه داشتن آن با کیفیت رشد. در عین حال شما خواهد شد ترجمه که شما برای پرداخت را حذف کنید ، بنابراین شما مجبور به پرداخت می شود بارها و بارها برای ترجمه همان :) این نیز به طور پیش فرض فعال تصدی پیکربندی -- جداول ، بنابراین تنها برای ترجمه مایکروسافت تمیز در حال حاضر. اگر شما هنوز هم استفاده از گوگل ترجمه API V1 لطفا روشن تمیز کردن برای بقیه زبان ها را به رعایت شرایط خدمات Google (15 روز ذخیره محدود).

لطفا توجه داشته باشید که مقادیر پیش فرض برای پارامترهای قدیمی هیچ تاثیری بر انجمن در طول به روز رسانی (شما ارزش قدیمی خود را داشته باشد). هنوز هم برای پارامتر های جدید (مانند که جداول باید تمیز) شما مقادیر پیش فرض ما را داشته باشد ، دلیل این که شما تا به حال هیچ ارزش قبلی وجود دارد.

بنابراین به عبارت کوتاه : این نسخه آماده است برای شما ترجمه آزاد و اجازه می دهد تا با تغییر تنظیمات برای حمایت از تمام 53 زبان.

جدید :

پشتیبانی برای گوگل ترجمه API V2
پیکربندی برای تمیز کردن کش (که زبان باید تمیز)

تغییرهای :

پیش فرض پیکربندی فعال تصدی برای ترجمه آزاد آماده

اشکالات اصلاح شده :

دیدگاهها برای : مقالات CMS

Snake
01-09-11, 21:54
بزرگ! اگر من از vb3 به vb4 upgrad به استفاده از vbet4 کش من باید برای شروع دوباره؟

vBET
02-09-11, 09:12
بزرگ! اگر من از vb3 به vb4 upgrad به استفاده از vbet4 کش من باید برای شروع دوباره؟

-- حافظه پنهان خواهد ماند آن را به عنوان. فقط ساخته شده بروز رسانی -- نصب مجدد (انجام حذف و نصب دوباره -- در طول حذف تمام جداول کش هستند کاهش یافته است). لطفا توجه داشته باشید که vBET3.x نیز پشتیبانی خواهد کرد. API ترجمه مایکروسافت و گوگل ترجمه API V2 -- این است که اولویت اصلی ما در حال حاضر :) بنابراین شما لازم نیست که صفحه اصلی تمام و تمام پلاگین های خود را فقط برای آن روز رسانی.

این حال در صورتی که دارای مجوز برای 4.x اصلی من شخصا فکر می کنم آن است که موتور کاملا خوب و با ارزش است برای به روز رسانی (فقط آماده شود برای مسائل ؛)) ، اما این کار را فقط برای ترجمه فعال تصدی جدید -- ما خواهد داد آن را به شما در نسخه بعدی vBET3.x.

winsome
02-09-11, 11:08
و چگونه به راه اندازی یک انجمن در انجمن 3.8.7 فوری؟؟((( (نسخه رایگان)

r.dziadusz
02-09-11, 13:20
سلام ،
لطفا اطلاعات بیشتر در مورد های 3.x اصلی از اینجا vB3 بحث عمومی -- vBulletin.org انجمن (http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php؟f=111) ، و اگر شما می خواهید در مورد نسخه رایگان از ما بپرسید فعال تصدی های 3.x اصلی محصول برای باز کردن موضوع جدید در نسخه رایگان vBET2.3.x (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Taurus
04-09-11, 10:29
از کجا می توانم اطلاعات بر روی سرویس پرداخت توسط گوگل؟ چه مقدار از آن هزینه خواهد شد ، و چگونه آن را راه اندازی از طریق آنها؟ با تشکر.

Simon Lloyd
04-09-11, 18:21
از کجا می توانم اطلاعات بر روی سرویس پرداخت توسط گوگل؟ چه مقدار از آن هزینه خواهد شد ، و چگونه آن را راه اندازی از طریق آنها؟ Thanks.Take در اینجا نگاه کنید نسخه پرداخت شده از ترجمه گوگل API در حال حاضر برای کسب و کار باز -- ترجمه گوگل در وبلاگ ها (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html) می تواند کار بسیار گران قیمت برای انجمنها ، آنها را به اتهام 0،05 دلار به ازای هر 500 کلمه!

من فقط در زمان موضوع به طور متوسط از 9 پست ، از جمله تمام متن postbit 3456 واژه که معادل به دلار 1،76! وجود دارد ، بنابراین ترجمه رفتن به هزینه ثروت مطلق!

API آزاد که به طور کامل؟ وجود دارد جایگزین مانند bablefish آلتاویستا؟

Simon Lloyd
04-09-11, 18:30
لطفا به یاد داشته باشید ، هزینه به من داد بالا است فقط برای یک ترجمه است.

vBET
04-09-11, 19:15
نگاهی به نسخه پرداخت شده از ترجمه API گوگل در حال حاضر باز برای کسب و کار -- ترجمه گوگل در وبلاگ ها (http://googletranslate.blogspot.com/2011/08/paid-version-of-google-translate-api.html) آن می توانند به کار بسیار گران است ، برای انجمنها آنها را به اتهام 0،05 دلار به ازای هر 500 کلمه!

من فقط در زمان موضوع به طور متوسط از 9 پست ، از جمله تمام متن postbit 3456 واژه که معادل به دلار 1،76! وجود دارد ، بنابراین ترجمه رفتن به هزینه ثروت مطلق!

API آزاد که به طور کامل؟ وجود دارد جایگزین مانند bablefish آلتاویستا؟

قیمت گذاری دقیق برای گوگل ترجمه API V2 : قیمت گذاری و نوع و شرایط خدمات -- ترجمه گوگل API V2 -- گوگل کد (http://code.google.com/apis/language/translate/v2/pricing.html)
20،00 دلار به ازای هر 1 000 000 کاراکتر است. این تعداد در حرف در کلمات نیست.

هیچ محدودیت زمانی برای ذخیره ترجمه گوگل نتایج V2 API وجود دارد. بنابراین شما لازم نیست که پرداخت می شود بارها و بارها برای ترجمه همان. بنابراین محاسبات خود را از دست یک چیز -- که پس از ترجمه از 1 موضوع فعال تصدی در حال حاضر احکام کش برای عناصر ثابت GUI. همچنین با توجه به نتیجه های شما در یک موضوع تا به حال 9 پست را با مقدار خلاصه ای از کاراکتر 17 600 -- این باعث می شود به طور متوسط تقریبا 2 000 کاراکتر در هر پست. این مثال رایج نمی باشد. بسیاری از پست ها کمتر از 60 کاراکتر (فقط مثل پست قبلی شما). به عنوان مثال این پاسخ بسیار کمتر از 1300 کاراکتر است ، و این پاسخ طولانی مانند برای بسیاری از انجمن ها. البته هر قاعده وجود دارد ، اما من فکر می کنم که شما خود را ترساندن به مرگ با استفاده از تنها یک نمونه است که برای بسیاری از انجمن ها بیش از حد معمول است.

به هر حال -- قیمت گذاری مثل قیمت گذاری -- آن است تا گوگل چگونه آنها می خواهند به فروش خدمات خود را و راه را برای کاربران این خدمات یا نه استفاده می کنند.

در پاسخ به سوال در مورد جایگزین های رایگان -- بله -- vBET4.x در حال حاضر پشتیبانی کاملا رایگان مایکروسافت ترجمه API -- آن را نشانی از زبان های بسیاری به عنوان گوگل پشتیبانی نمی کند ، بلکه آن است که هنوز 35 زبان. بنابراین مشتریان فعال تصدی می توانید ترجمه های رایگان حتی پس از گوگل ترجمه API V1 بسته خواهد شد لذت ببرید. حداقل به عنوان طولانی مایکروسافت ترجمه API رایگان است ، اما در اینجا ما نیز آماده به تحول -- در حال حاضر فعال تصدی اضافه کردن API ترجمه را آسان می کند.

Simon Lloyd
04-09-11, 20:18
مایکل ، ممنون برای پاسخ دقیق ، من درک می کنم شما در حال تلاش برای گفتن اما متاسفانه به عنوان مثال من داد بسیار معمول است در انجمن های من ، من خیلی خیلی طولانی تر است.

من خوشحالم که اگر من سعی می کنم سرویس پرداخت گوگل و آثار آن را در خارج خیلی گران BA من هنوز قادر به ارائه ترجمه در انجمن من :)

Snake
16-09-11, 21:42
IM در حال اجرا vb3 تا زمانی که پشتیبانی از فعال تصدی جدید؟

vBET
16-09-11, 21:46
IM در حال اجرا vb3 تا زمانی که پشتیبانی از فعال تصدی جدید؟

من فقط شما را در موضوع خود را نوشت -- نسخه جدید vBET3.x باید تا پایان این ماه انجام می شود. ما در حال حاضر ساخته شده تغییرات کد ، در حال حاضر ما باید آن را آزمایش خوبی :) به زودی شما قادر خواهید بود دانلود استفاده Mistosoft ترجمه API و API V2 ، ترجمه گوگل در vBET3.x :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1