PDA

View Full Version: Plaanid muutusid vBET 3.3.0 release



vBET
09-01-10, 21:31
Tere:)

Kuna paljud meie kliendid lihtsalt ei saa oodata, kui uued, paremini ja isegi kiiremini versioon vBET ilmub me otsustasime teha muudatusi ajakava:) Tegelikult - meie kliendid, kes annab suuna meie toode.

Nii vBET 3.3.0 ilmub järgmisel nädalal (arvatavasti lõpus). Tegime seal palju tulemuslikkuse optimeerimist (parem DB, vähem CPU, vähem mälu), lisatud on uus funktsionaalsus ja parandatud mõned vead. Pange tähele, et meil on veel pikk nimekiri asjadest, mida me plaanisime teha vBET 3.3.0 - need seadistatakse ümber 3.4.0 ning pärast 3.4.0 oleme teinud vBET 4.0.0 (eest vBulletin 4.0). Nii et lõpus vBET 4,0 ilmub samal ajal ja siis on kiirem optimeeritud versiooni - vBET 3.3.0

Tõttu, et mitte kõik asjad, mis oli märgitud ära teha 3.3.0 tõesti on. Nii et kui mõni omadus taotlus või bug raport ei suleta see tähendab, et me Shifter'i ID vBET 3.4.0

Kuna meie kliendid juba harjuda lihtsa uuendused me arvame, et see on tõesti hea lahendus, et anda teile täiustatud versiooni kiiremini - isegi kui meil on veel mõningaid parandusi välja plaanid:)

Michael
09-01-10, 22:26
Mul on hea meel seda kuulda!

Mul on küsimus, kas vbet veel toetatud vb3x kui VB4 versioon avaldatakse?

Aitäh.

vBET
09-01-10, 23:45
Jah putka read toetavad:)

Michael
10-01-10, 00:00
Awesome aitäh.

tavenger5
10-01-10, 00:45
suur ei saa oodata!

bhanuprasad1981
10-01-10, 16:12
kui palju aega võib kuluda jaoks VB4 ühilduva versiooni tulema online?

yahoooh
11-01-10, 07:47
Ilus lugu ja tänan teda ja edu

Matt Olieman
11-01-10, 18:08
MIDA ?????? See ei ole VB4 sobi?

Ma läksin eeldusel at vbulletin.org et vBET oli VB4 ühilduvad. See on kõik üle "vBulletin 4,0 Add-ons" ei viita sellele, vBET 3 ei ole kooskõlas VB4 ja ma lihtsalt saatis sulle minu $ 90.

Nüüd ma tean, miks ta ei tööta pärast paigaldamist VB4: (: (

Et mulle sir, on vale reklaam ************

Sooviksin kiiret vastust või saatke oma raha tagasi. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
11-01-10, 20:43
kui palju aega võib kuluda jaoks VB4 ühilduva versiooni tulema online?

Märtsil. Just nüüd tasuta versioon on juba kooskõlas:)

vBET
11-01-10, 20:47
MIDA ?????? See ei ole VB4 sobi?

Ma läksin eeldusel at vbulletin.org et vBET oli VB4 ühilduvad. See on kõik üle "vBulletin 4,0 Add-ons" ei viita sellele, vBET 3 ei ole kooskõlas VB4 ja ma lihtsalt saatis sulle minu $ 90.

Nüüd ma tean, miks ta ei tööta pärast paigaldamist VB4: (: (

Et mulle sir, on vale reklaam ************

Sooviksin kiiret vastust või saatke oma raha tagasi. : (

Matt Olieman
mycockpit.org

Ei ole aset meie saidi või foorum, mis vBET 3.x on kooskõlas VB4 ja seal on palju paelad, kus on kirjutatud, et see ei ole. Isegi vbulletin.org on märkusi inimestele kirjalikult, et ei suuda oodata kuni tasulise versiooni peab olema kooskõlas. Puudus igasugune reklaam ütleb, et vBET 3.x on kooskõlas VB4. Kui te arvate teistmoodi - palun näita meile, mida te kirjalikult me seda parandada, et vältida tulevikus segadust.

Vabastamist vBET 4.0, mis peab olema kooskõlas VB4 on kavandatud märtsiks.

Matt Olieman
11-01-10, 21:59
Ei ole aset meie saidi või foorum, mis vBET 3.x on kooskõlas VB4 ja seal on palju paelad, kus on kirjutatud, et see ei ole. Isegi vbulletin.org on märkusi inimestele kirjalikult, et ei suuda oodata kuni tasulise versiooni peab olema kooskõlas. Puudus igasugune reklaam ütleb, et vBET 3.x on kooskõlas VB4. Kui te arvate teistmoodi - palun näita meile, mida te kirjalikult me seda parandada, et vältida tulevikus segadust.

Vabastamist vBET 4.0, mis peab olema kooskõlas VB4 on kavandatud märtsiks.

Ma olen vihane, sest ma kulutatud raha ja oma aega midagi, mida ma ei saa kasutada. Minu otsus põhines ekraani kohta vB.org. See ei ole öelda, mida teil on pakkuda 3,8 pole fantastiline, sest ma arvan, see on.

Näita mulle, kus ta ütleb oma üles kirjutama (esialgne ettekanne vB.org) et see ei sobi ******!! koos VB4. siis ma vabandan ja suu kinni.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

tavenger5
11-01-10, 23:01
rahuneda kutt - seal on 3 erinevat versiooni tarkvara - see on selgelt öeldud, millist versiooni iga üks on kohta vb.org. Premium versioon 3.x, mis on saadaval ainult siin ja mitte vb.org, ei ole välja veel eest VB4, nagu autor varem teatanud. Olen kindel, et ta annab sulle tagasi kui sa lihtsalt küsida.

Matt Olieman
11-01-10, 23:19
rahuneda kutt - seal on 3 erinevat versiooni tarkvara - see on selgelt öeldud, millist versiooni iga üks on kohta vb.org. Premium versioon 3.x, mis on saadaval ainult siin ja mitte vb.org, ei ole välja veel eest VB4, nagu autor varem teatanud. Olen kindel, et ta annab sulle tagasi kui sa lihtsalt küsida.

Ma arvasin, et ma ei küsi, et .... Ma olen rahulik:)

Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 02:52
Ma olen vihane, sest ma kulutatud raha ja oma aega midagi, mida ma ei saa kasutada. Minu otsus põhines ekraani kohta vB.org. See ei ole öelda, mida teil on pakkuda 3,8 pole fantastiline, sest ma arvan, see on.

Näita mulle, kus ta ütleb oma üles kirjutama (esialgne ettekanne vB.org) et see ei sobi ******!! koos VB4. siis ma vabandan ja suu kinni.

Matt Olieman
Untitled Document (http://www.mycockpit.org)

Ma saan aru, sa oled vihane - oled maksnud midagi, mida te ei saa kohe kasutada. Paljud inimesed oleks vihane, kui sellise olukorra puhuks.

Me lihtsalt lisada selle teabe tasuta versiooni lehele, et vältida selliseid segadusi tulevikus. See oli kunagi meie kavatsus teha kedagi segadusse ja meil on väga kahju, et see juhtub. Me tahame ainult anda tasuta kingitus igaühele, kes meeldib seda kasutada.

Nagu ma kirjutasin - tasulise versiooni peab olema kooskõlas VB4 ja see on juba meie ajakava. Võite meenutavad meile selles küsimuses pärast vBET 4.0 (eest VB4) ja me ei muutu kuupäeva oma litsentsi start, nii et sa ei kaota päev oma aastast tasuta juurdepääsu uued plaadid.

Kas see lahendus on OK sinu jaoks?

Matt Olieman
12-01-10, 02:59
Ma saan aru, sa oled vihane - oled maksnud midagi, mida te ei saa kohe kasutada. Paljud inimesed oleks vihane, kui sellise olukorra puhuks.

Me lihtsalt lisada selle teabe tasuta versiooni lehele, et vältida selliseid segadusi tulevikus. See oli kunagi meie kavatsus teha kedagi segadusse ja meil on väga kahju, et see juhtub. Me tahame ainult anda tasuta kingitus igaühele, kes meeldib seda kasutada.

Nagu ma kirjutasin - tasulise versiooni peab olema kooskõlas VB4 ja see on juba meie ajakava. Võite meenutavad meile selles küsimuses pärast vBET 4.0 (eest VB4) ja me ei muutu kuupäeva oma litsentsi start, nii et sa ei kaota päev oma aastast tasuta juurdepääsu uued plaadid.

Kas see lahendus on OK sinu jaoks?

Tänan, ma hindan ja aktsepteerida oma pakkumine.

Minu vabandused on järsk. Ma arvan, et sul on suurepärane toode ja ma ootan pane see tegevus kord VB4 ühilduv versioon on saadaval.

Minu siiras tänu ja parimad soovid,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
12-01-10, 03:00
Ma arvasin, et ma ei küsi, et .... Ma olen rahulik:)

Matt Olieman
mycockpit.org

Vabandust - ma ei mõistnud. Ma arvasin, et sa tahad kiiret reageerimist või tagastada.

Sooviksin kiiret vastust või saatke oma raha tagasi.

Vaata eelmist posti juhtmõtteks sellele probleemile lahendust ja selge oma avaldus olukorra kohta.
Meil on hea meel, et meie kliendid õnnelikud ja meie eesmärk on teha neid õnnelikuks:)

EDIT:
just nägin, et te juba vastanud:) Mul on hea meel, et me kohtume win-win olukord! Ja ma loodan, et teil on tunne, nagu võitja võttes vBET oma foorum:)
Enne vBET 4,0 ilmub saate vBET 2.4 - leheküljed wil olema juba indekseeritud, ja pärast vabanemist siis tehtud uuendus, millel on parema tulemuse ja annab oma kasutajatele võimalust kirjalikult postitust erinevates keeltes.

krisp
13-01-10, 17:54
Lihtsalt veendumaks, et:

Hetkel olen hetkeks puudega cache puhastamine, sest mu server ligi minna, kui ta ajakohastab vahemälu "Normal kustutamist". Nii et pärast ajakohastamist mod mõne päeva, võin vaid seada "Tavaline kustutamine" ja kõik töötab hästi?

vBET
13-01-10, 22:51
Lihtsalt veendumaks, et:

Hetkel olen hetkeks puudega cache puhastamine, sest mu server ligi minna, kui ta ajakohastab vahemälu "Normal kustutamist". Nii et pärast ajakohastamist mod mõne päeva, võin vaid seada "Tavaline kustutamine" ja kõik töötab hästi?

Võite kasutada cache kliiring just nüüd - on muid strateegiaid tehtud spetsiaalselt selliste juhtumite kohta.

Ka vBET 3.3.0 Vahemälu on muutunud - seal on eraldi tabel iga keele jaoks, nii et indeksid on 52 korda väiksem ja kustutamine toimub palju kiiremini.

Me ei ole võimalik öelda, see on piisavalt kiire oma foorum kasutada tavalist kustutamine - see sõltub sellest, kui palju ridu sul tabelitena. MySQL ehitab indeksid kui andmed jäetakse välja. Ja see on põhjus võtta aeg - vBET saab ainult teile muid viise, kuidas kustutada andmeid (ja see annab strateegiad selle kohta). Ülejäänu on MySQL käed.

Palun lihtsalt seda kontrollida ja kui ikka on küsimus siis tähendab see, et MySQL ei saa käsitleda eemaldades 15/01 oma Puhverdatud tõlge tavalisel viisil. Sellisel juhul lihtsalt kontrollida muid strateegiaid.

Me võime kaaluda lisada täiendavaid strateegia, kui seda on vaja - kiire kustutamine ilma ümberehitamise indeksid. Õigus nüüd 2 strateegiad kasutades kiiret kustutamist ja pärast seda taastada indeksid - see on muidugi kõige aeganõudvam osa. Võime lisada strateegia, kus tehakse kiire kustutamine ilma index ehitada - see teinud oma indeksid kasvavad, nii ehitada on vaja aeg-ajalt, kuid teil on võimalik seda teha käsitsi parim aeg oma server (mõned säilitamise aeg ).

Ei ole muud teed me saame teha (see tähendab, me ei näe muud lahendused praegu;)) - nagu ma kirjutasin on MySQL, mis muutsid lükkamiseks.

krisp
13-01-10, 23:06
Võite kasutada cache kliiring just nüüd - on muid strateegiaid tehtud spetsiaalselt selliste juhtumite kohta.

Ka vBET 3.3.0 Vahemälu on muutunud - seal on eraldi tabel iga keele jaoks, nii et indeksid on 52 korda väiksem ja kustutamine toimub palju kiiremini.

Me ei ole võimalik öelda, see on piisavalt kiire oma foorum kasutada tavalist kustutamine - see sõltub sellest, kui palju ridu sul tabelitena. MySQL ehitab indeksid kui andmed jäetakse välja. Ja see on põhjus võtta aeg - vBET saab ainult teile muid viise, kuidas kustutada andmeid (ja see annab strateegiad selle kohta). Ülejäänu on MySQL käed.

Palun lihtsalt seda kontrollida ja kui ikka on küsimus siis tähendab see, et MySQL ei saa käsitleda eemaldades 15/01 oma Puhverdatud tõlge tavalisel viisil. Sellisel juhul lihtsalt kontrollida muid strateegiaid.

Me võime kaaluda lisada täiendavaid strateegia, kui seda on vaja - kiire kustutamine ilma ümberehitamise indeksid. Õigus nüüd 2 strateegiad kasutades kiiret kustutamist ja pärast seda taastada indeksid - see on muidugi kõige aeganõudvam osa. Võime lisada strateegia, kus tehakse kiire kustutamine ilma index ehitada - see teinud oma indeksid kasvavad, nii ehitada on vaja aeg-ajalt, kuid teil on võimalik seda teha käsitsi parim aeg oma server (mõned säilitamise aeg ).

Ei ole muud teed me saame teha (see tähendab, me ei näe muud lahendused praegu;)) - nagu ma kirjutasin on MySQL, mis muutsid lükkamiseks.

Praegu on lühikese ja keskmise caches on umbes 3 miljonit rida iga 12 keeles. Ma arvan, et kõik läks hästi, kuni jõudsin umbes 600,000 iga. Nii et te ütlete tabelid nüüd 3m/12 = 300,000 per uue tabeli iga keele jaoks? Kas see arvutus on mõtet? Ma arvan sama palju tööd tehakse pea toimuma nüüd, kuid siis "järjekorranumber" viisil kallal iga tabeli korraga asemel üks suur laud ... Ehk siis, kui seal, kus timelap mõni minut vahel iga tabeli uuendus oleks parem?

Samuti ma eeldan, kui installig uus mod on tal kustutada praegune suur lauad ja ehitada uusi tabeleid nullist ajal paigaldada, eks? (Üritades väljasõit suured tabelid väiksemateks ajal paigaldada oleks liiga server intensiivne)

vBET
13-01-10, 23:21
Praegu on lühikese ja keskmise caches on umbes 3 miljonit rida iga 12 keeles. Ma arvan, et kõik läks hästi, kuni jõudsin umbes 600,000 iga. Nii et te ütlete tabelid nüüd 3m/12 = 300,000 per uue tabeli iga keele jaoks? Kas see arvutus on mõtet? Ma arvan sama palju tööd tehakse pea teha, kuid siis "järjekorranumber" viisil kallal iga tabeli korraga asemel üks suur laud ... Ehk siis, kui seal, kus timelap mõni minut vahel iga tabeli uuendus oleks parem?

Samuti ma eeldan, kui installig uus mod on tal kustutada praegune suur lauad ja ehitada uusi tabeleid nullist ajal paigaldada, eks?

Teie arvutused on õiged praegusel hetkel. Kuid pidage meeles, et hetkel oled keelanud kliiringu, nii et teil on rohkem andmeid seal, et tavaliselt siis on kliiringu edasi.

Sul on hea punkt, need timelaps - see on hea mõte - ma lisada seda TODO nimekirjas, kuid ei garanteeri, et me lisada see 3.3.0 on kavas pühapäeval. Kui ei me lisada see järgmise vabastamist pärast seda:)

Samuti ma ei usu, et see on samal ajal üles ehitada üks suur indeks ja 12 väiksemat võttes kokkuvõttes sama palju ridu. See sõltub keerukuse algoritm (see oleks sama kui see on lineaarne). Näiteks on palju lihtsam sorteerida 12 nimekirja, millel on 2 rida kui 1 nimekirja, millel on 24 rida ... Muidugi ausalt - ma ei tea, mis on täpne MySQL algoritm sel juhul, kuid nagu sa juba märganud, millel on väiksemad tabelid annab meile võimaluse väiksemate eri ülesandeid timelaps milline saab terveks parem server:)

Ja jah - vBET automaatselt eemaldada vana cache tabeleid ajal uuendada.

krisp
13-01-10, 23:56
See kõlab väga hea:) Ma arvan, et iga foorum, mis on serveris, mis on piisavalt tugev, et hakkama tõlkimata foorum peaks tõepoolest olema suuteline käitlema normaalne ajakohastamine cache vähemalt ühe keele ilma probleemideta. Nii et antud paar minutit omavahel keel table värskendada tühi que of kasutajate päringutele ja indexbots, ma arvan, et see lahendus oleks töö kõigile foorumid korraga ja isegi suur varu. Loodan teil õnnestub pigistada in Selle värskenduse;)

Kui aus olla ma ei pahanda ootab mõned päevad ekstra selle rakendamist, ja ma dont arvan, et teised liikmed jätaksid ... see ei pruugi olla probleem ... kuid parem oodata mõned ekstra päevade ohutu poolel:)

vBET
14-01-10, 00:23
Relax - me rakendab seda kindlasti:) Kui mitte 3.3.0 siis 3.4.0 - seda teha! : D

krisp
14-01-10, 00:36
Ok ma püüan lõõgastuda ... : P: D

vBET
14-01-10, 01:09
Ärge proovige - just do it: p: D

brubros
15-01-10, 18:23
Kuna olen pühendunud vB 4 platvorm juba, ma muidugi soovinud, et funktsioonid ja võimalused 3.3.0 ja 3.4.0 juba lisatud vB 4 ühilduvus. Aga hindan tähelepanu teil on anda oma praegune kliendibaas. Just siis ei lase vBET 4.0.0 vabastamise kuupäev slip liiga palju kaugemale veebruari lõpuks ...

vBET
17-01-10, 13:34
Oleme juba otsustanud, et hakkame kallal vBET 4,0 kohe pärast vBET 3.3.0.

Paljud inimesed küsivad, et anname nii kiiresti kui saame:)

vBET
17-01-10, 14:17
Ehk siis, kui seal, kus timelap mõni minut vahel iga tabeli uuendus oleks parem?

Timelap lisatakse vBET 3.3.0 beeta funktsionaalsus (ei ole testitud suur andmemaht).

Smiggy
24-02-10, 01:29
vBET, millal 3.4.0 vabastatakse?

vBET
24-02-10, 03:02
vBET, millal 3.4.0 vabastatakse?

Pärast järgmise 2 viimise vBET 4.x (meil on vaja lisada sinna toetust blogi, CMS, vBSEO ja sitemap generaator) saame rakendada uusi asju boksis read vBET 3.x ja vBET 4.x
Meie hinnangul, et seda on vaja 1 kuu neile vBET 4.x asju, kuid võttes tegelik kogemus vB .4 laev on tõesti ohutu öelda 2 kuud. See on, sest palju muutusi, mis juhtub iga vB 4 versiooniga ja saab mõjutab meie mod (st muudatused vahel vB 4.0.1 ja 4.0.2 maksta nii mitu päeva).

Rakendatakse uusi asju 3.4.0 võtab midagi vahel 1-1,5 kuu jooksul. Nii on optimistlik 3.4.0 võib esineda 2 kuud, kuid on realistlikum võib 3-4 kuu jooksul.

Loodan, et see on vastuvõetav Teie jaoks:) Nagu me kuulutasime - putka read vBET 3.x ja 4.x toetatakse. Me mõistame, et see on rohkem aega vahel 3.x releases kui varem, kuid see on seda üks kord ja kui 4.x on stabiilne putka liinid saavad threated võrdselt ja uusi funktsioone ilmub putka read (kui neid on mitte baasi vB 4 eripära).

Nii et ole rahulik:) Sinu vBET rida viib teid uusi mänguasju:)

Smiggy
24-02-10, 20:31
Aga hoolduseks pressiteateid 3.x seeria koristama teatatud vead?

vBET
24-02-10, 22:16
Aga hoolduseks pressiteateid 3.x seeria koristama teatatud vead?

Praegu on vaid väiksemaid parandusi. Kui midagi suurt või kriitilised ilmuvad me loomulikult tehtud hooldustõendit ASAP:) Vabandust, et ma ei maininud seda varem - Ma oletan, et see oli ilmne (ka meil rääkisin uued funktsioonid olemas). Minu viga:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1