PDA

View Full Version: Lahendatud nie tłumaczy



RafoX
05-03-12, 19:09
Tere ja nii et Jah ma olen installinud ühe vaba lisandmooduli ja mul on selline a cuś ei selgitab mulle keeles kategooriad ja foorumi nime asemel midagi ei kuvata pilti ei saa lisada, nagu ta näeb, sest nad ei tööta manustega puhta valgel taustal oli foorum jne,
Tere ja nii ma installida tasuta lisandmoodul ja ma ei selgitanud mulle CUSi mis tahes keelde
asemel foorum ja kategooria nimed jne ei näe puhta valgel taustal, ma ei saa lisada, nagu ta näeb, sest manused ei tööta te foorumile pilt

r.dziadusz
06-03-12, 13:41
Tere
Esiteks, vBET täielik, toetatud versiooni ei ole vaba plugin, nii, et kui te kasutate seda desinstallige registreerimata versiooni või tasulised!

RafoX
06-03-12, 21:03
VBET 2.4.4 vaba versioonis

r.dziadusz
07-03-12, 15:42
Me ei toeta enam tasuta versioon vBET, samuti Pange tähele, et vBET 2.x oli tõlkimise, kasutades api, mida pole enam olemas nii puudub võimalus seda teha.
Palun kaaluda geting täieliku suported versiooni vBET, mis võimaldab teile tõlke API ja vormis järgmise realase, Muuda tõlked käsitsi valida!

RafoX
07-03-12, 18:17
Milliseid hind on seda lisandmoodulit ja milliseid ajaks?

r.dziadusz
08-03-12, 10:49
Klõpsake lihtsalt "osta" koha peal. Litsentsi maksab $90 ja vBET saate kasutada, kui soovite! :) Ja uuendada vBET tasuta esmalt aasta

RafoX
08-03-12, 19:40
czyli nie tak drogo zastanawię się i możliwe że kupię pozdrawiam probleemi uważam za rozwiązany

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1