КПК

Прагляд поўнай версіі: vBET і vbseo з VBulletin 4



asabet
29-07-10, 14:56
Прывітанне, я vbseo карыстача на vB4 форуме. Ёсць просты і лёгкі спосаб усталёўкі vBET на маім форуме, не пашкоджваючы SEO на маім форуме? Я спрабаваў VBET аднойчы на VB3 форум, і Google Webmaster Tools паведамілі шмат пытанняў з-за некалькіх вэб-адрасоў і той жа старонкі. Я хацеў бы мець гэтую функцыю, не ўплываючы на SEO.

vBET
30-07-10, 12:31
Звярніце ўвагу, што платнай версіі маюць вялікі функцыянальнасцю - ён перакладае URL. Так што ваш SEO будзе бяспечная з vBET 4.x:)

asabet
01-08-10, 15:09
Звярніце ўвагу, што платнай версіі маюць вялікі функцыянальнасцю - ён перакладае URL. Так што ваш SEO будзе бяспечная з vBET 4.x:)

Ці трэба мне рабіць нічога асаблівага з правіламі перазапісу, ці я проста ўсталяваць камерцыйную версію і яна працуе з vBSEO (апошняя версія) адразу ж без якіх-небудзь налад?

vBET
02-08-10, 16:58
Вы дадаеце vBET правілы - ужо падрыхтаваны - вельмі проста:)

Unite
08-09-10, 18:18
Будзе VBulletin форуму і vbet пераклад патрабуе асобнай куплі?

vBET
08-09-10, 22:40
Будзе VBulletin форуму і vbet пераклад патрабуе асобнай куплі?

vBET дае вам пераклады. Калі вы купляеце vBET затым пераклады VBulletin дапускаюцца - вы не плаціце за гэта дадаткова. Вядома, вы павінны мець VBulletin па-першае, каб мець магчымасць выкарыстоўваць vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1