КПК

Перегляд повної версії: Новий член команди



vBET
08-11-10, 01:31
Привіт

Я хочу представити вам нашого нового члена команди Матеуш Ремер (ім'я користувача mateuszr (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/mateuszr.html)).

Він приєднається до нас у Зона клієнтів Care. Так що тепер ми зможемо дати вам підтримку навіть швидше. Ми готуємо вас запевнити обслуговування клієнтів 7 днів на тиждень. До цих пір часто було так, але він не був упевнений, а в деяких вихідних питання можуть почекати трохи довше для відповіді. Тепер ми хочемо завірити його. Нам знадобиться кілька часу на підготовку, але я сподіваюся, що пізніше, на початку нового року це буде наш стандартний для забезпечення обслуговування клієнтів 7 днів на тиждень - щотижня:)

basketmen
08-11-10, 01:54
агов congrates і вітаємо то для mateuszr;)


дозволяє зробити продукт і форум краще разом

mateuszr
08-11-10, 09:16
Hello!

Міхал ввів мене раніше, у всякому разі я хотів би представити себе;)
Ну, ось і я: D Новий член команди, який після короткого періоду часу необхідні для розуміння всіх питань vBET, служитиме вам найкращим чином підтримувати можливо, і переконатися в тому, що наш продукт зробить ваш бізнес більш прибутковим і ефективним, в той час бути простим у використанні, з великим потенціалом і хороші перспективи для подальшого розвитку! :)

webmastersite
08-11-10, 10:10
Ласкаво просимо ви можете допомогти я тільки що купив brandfree версії я не знаю, як видалити посилання без перевстановлення. Будь ласка вечора мене інструкції.

kamilkurczak
08-11-10, 10:16
Ласкаво просимо ви можете допомогти я тільки що купив brandfree версії я не знаю, як видалити посилання без перевстановлення. Будь ласка вечора мене інструкції.
Вже зроблено.
Привіт mateuszr. ;)

webmastersite
08-11-10, 10:26
Завдяки Каміль допоміг мені.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations