PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Zaten yapılır Kaydı sayfasında Gösterilen bayrakları

Cybershaolin
17-11-09, 04:24
Bir görsel öneri (admincp seçmek için bir seçenek olabilir)
Gibi:

1 - Düzenli kayıt sayfası.
2 - bayraklar kaydı sayfası ile Görsel.

Biraz resim gibi (elbette daha iyi entegrasyon,). Zip dosyası daha iyi görüş için bak:)

jorgejgm
17-11-09, 10:14
Burada da yanlıştır? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

vBET
17-11-09, 13:15
Burada da yanlıştır? http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/109-dropdown-menu-position.html

Hayır Bu kayıt formu menü dahil etmek için yeni bir özellik isteği:)

vBET
17-11-09, 13:18
Bir görsel öneri (admincp seçmek için bir seçenek olabilir)
Gibi:

1 - Düzenli kayıt sayfası.
2 - bayraklar kaydı sayfası ile Görsel.

Biraz resim gibi (elbette daha iyi entegrasyon,). Zip dosyası daha iyi görüş için bak:)

Ben yapılabilir olduğunu düşünüyorum - Bayrak radyo düğmesi olacak ve güzel bir çalışma olacak. Istek için teşekkür ederiz - alıcı ve TODO listesine ekledi:)
- Bunu daha görünür, ancak Kullanıcı CP daha çok yer almaya ihtiyaç vardır neden kayıt sayfası için en iyi olduğunu anlamak gibi. Bu yüzden kayıt ve Kullanıcı Paneli olduğu gibi kalacak yapılandırılabilir yapacak - Tamam? :)

Cybershaolin
18-11-09, 05:14
Benim önerim böyle mutluyum.

Benim istek Kimliğim bahsetmedim. Ben sadece kayıt sayfasına istedi. :) Ben Kimliğim AdminCP hakkında konuştuk. Ben sadece kullanıcı kayıt sayfası ya da görünür şekilde (bayrakları ile) düzenli bir şekilde göstermeyi tercih yöneticileri için bir seçenek vermek istedim ...

Haklısınız, çok daha görünür olacak. :), Bir sonraki sürümü uygulanan olacak mı? 3.1.3? Ben zaten burada 3.1.3 çalışan ama henüz indirme alanında önerilen değil.

vBET
19-11-09, 19:59
YAPILAN - 3.1.3 dahil edilecektir

Ben tam 3.1.3 burada çalışmıyor değilim. 3.1.3 için hala birkaç YAPILACAKLAR açık var, ama biz zaten canlı forumlarında bazı değişiklikler test ediyoruz. Küçük değişiklikler test forumlarında test edilmektedir.

Cybershaolin
20-11-09, 02:30
Sürüm 3.1.3 ve 3.1.4 için TODO listesine yapar! lol. Ben sadece şaka yapıyorum. : D destek için teşekkür ederiz, sizin gibi müşterilerden gelen fikirleri kabul etmek. Bu gerçekten takdir edilmektedir. :)

vBET
20-11-09, 11:45
Müşteriler, ürün gerçek değerini verir:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1