PDA

View Full Version: Rešeno Namestitev problem z vbseo



basketmen
01-09-10, 20:11
1. Jaz sem z uporabo vbseo 3.2.0, jaz vekanje odkriti to kodo v functions_vbseo_createurl.php datotek, kot so pouk v readme.html:

$ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL);


sem že iskati znotraj vse datoteke vbseo preveč, vendar še vedno ne moremo najti

prosim pomoč, povej mi, če potrebujete moj ftp in druge podrobnosti










2. Ali obstaja še vedno ni rešitev, vendar tako dont moramo izklopiti "Zamenjaj Content" META ključne besede «?" za privzeti jezik, kot pred uporabo vBET? Tako kot s pogojnim morda v datotekah vbseo

basketmen
02-09-10, 20:28
Fantje lahko dobim podporo tukaj prosim:) res potrebujejo pomoč tukaj

i že kupili vBET več kot 24 ur šel, vendar še vedno ne moremo namestiti zaradi zgoraj problem

vBET
02-09-10, 22:30
Hi.

1. Prosimo, posodobite svoje vBSEO. Uporabljate staro različico.

S svojim različico lahko še vedno uporabljate vBET, vendar se ne bo povezano z vBSEO, tako da povezave ne bodo prevedene. Vse druge funkcionalnosti vBET bo delovala v redu.
Prav tako lahko sami iščejo kodo, ki je odgovoren v to zadnjo inačico vBSEO za pridobivanje nit naslove in jo nadomestiti appropriatelly, če ne želite posodobiti vBSEO. Kot namig vam lahko povem, da si, če se uporablja funkcija vbseo_thread_seotitle. Prosimo, upoštevajte, da starejše različice vBET je delo z vBSEO 3.2.x (kot se spomnim naš forum je delal na 3.2.2) in integracijo postopek je bil drugačen, vendar v tem trenutku to ne bo delovalo, tako da ne morem dati stari navodila integracije. vBSEO spremenila svojo kodo in tudi vBET storil, zato tudi integracija je bilo treba spremeniti.
Pravkar sem preveriti in v vBSEO 3.2.2 kodo lahko najdete:

$vbseo_gcache_thread['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ttl);
Torej ste samo še prestar - ni podprta različica. Prosimo, posodobite, ali uporabite vBET brez prevoda povezave (ni najboljše za vaše SEO), ali najti kodo, ki jih je treba spremeniti in jo spremenite.

2. V tem trenutku to možnost, morajo biti izklopljen. Prosimo, upoštevajte, da se ne bo vplivala na vaše SEO, saj iskalniki preprosto ignorira ključne besede, meta tag in uporablja pravi strani za indeksiranje vsebine.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1